شناسه : 150052460

امروز به برکت انقلاب اسلامی در دنیا عزت مندیم


امروز به برکت انقلاب اسلامی در دنیا عزت مندیم" عنوان گزارشی است که در معاونت خبر صدا و سیمای مرکز یزد تهیه و پخش شد

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز یزد :  خطیب جمعه یزد آیت الله ناصری بر خدا محوری، وحدت، همدلی وجدیت در کار و تلاش در این برهه از زمان تاکید کرد.نماينده ولي فقيه در استان وامام جمعه یزد در خطبه هاي امروز نماز جمعه يزد با تبريک  فرا رسيدن دهه فجر انقلاب اسلامي گفت: انقلاب اسلامي موجب شد روي پاي خودمان بايستيم، مستقل باشيم و از سلطه استکبار خارج شويم و در مسير خدا حرکت کنيم.
آيت الله ناصري افزود: اين انقلاب اسلامي که با خون هزاران شهيد بدست آمده انقلابي خدايي و الهي است و بايد با خدامحوري، وحدت و همدلي  و جديت و کار و تلاش از ان پاسداري کرد.
امام جمعه يزد با اشاره به دستاوردهاي عظيم انقلاب اسلامي در بخش هاي مختلف از جمله اخلاق و معنويت و پيشرفت هاي علمي، پزشکي، هسته اي و دفاعي افزود: اگر چه با مشکلات اقتصادي و معيشتي مواجهيم اما بايد با صبر و استقامت در مسير انقلاب ثابت قدم بمانيم و مسئولان نيز با برنامه ريزي مناسب پيگير حل مشکلات مردم باشند.
گزارش " امروز به برکت انقلاب اسلامی در دنیا عزت مندیم" را غلامحسین استاد خبرنگار واحد خبر صدا و سیمای مرکز یزد تولید و از سیمای  شبکه یزد پخش شد.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.