شناسه : 153563693
معاون فني، نظارت و بهره برداری اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان يزد:

آمار متوفيان حوادث ترافيكي در محورهاي مواصلاتي يزد 80 درصد كاهش يافت


معاون فني، نظارت و بهره‌برداري اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان يزد از كاهش 80 درصدي آمار متوفيان حوادث ترافيكي در محورهاي مواصلاتي استان يزد در تعطيلات نوروز خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان يزد، حامد معتمدي اظهار داشت: اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان يزد در طول طرح 21 روزه ايام نوروز 1398 به طور متوسط با روزانه 130 نفر كشيك، 85 دستگاه خودروهاي سبك و سنگين، 80 دستگاه تردد شمار، 49 دوربين ثبت تخلف سرعت و 19 دوربين نظارتي، نظارت بر عملكرد عبور و مرور در محورهاي مواصلاتي استان يزد و مجتمع‌هاي خدمات رفاهي، مراكز معاينه فني، راهدارخانه‌ها، پايانه‌هاي بار و مسافر را بر عهده داشت.

وي بيان كرد: با تلاش شبانه‌روزي همكاران ما در ادارات راهداري و حمل و نقل جاده‌اي، دستگاه‌ هاي امدادي به ويژه همكاري پليس، شاهد كاهش 89 درصدي در تعداد تصادفات فوتي و كاهش 80 درصدي در تعداد متوفيان استان نسبت به طرح سال 97 بوده‌ايم.

معتمدي عنوان كرد: اين در حالي است كه بر اساس آمار تردد شمارها، حجم ترافيك در محور هاي استان يزد در طرح 21 روزه تعطيلات نوروزي رشد يك درصدي نسبت به سال 97 داشته است.​آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.