شناسه : 153445848
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد خبر داد:

آمادگی تمام مراکز درمانی و بیمارستانی استان برای ارائه خدمات به مردم در ایام نوروز


به گزارش وبدا- يزد- دکتر نوری شادکام با اشاره به آغاز طرح سلامت نوروزی اظهارداشت: با توجه به نزدیکی به ایام تعطیلات نوروزی 1398، تمامی مراکز درمانی و بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی یزد و مراکز خصوصی با رویکرد ارائه خدمات به موقع، با کیفیت و ایمن و افزایش رضایتمندی شهروندان و مسافران در سال جدید، آماده و تجهیز شده اند.

به گزارش وبدا- يزد- دکتر نوری شادکام با اشاره به آغاز طرح سلامت نوروزی اظهارداشت: با توجه به نزدیکی به ایام  تعطیلات نوروزی 1398، تمامی مراکز درمانی و بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی یزد و مراکز خصوصی  با رویکرد ارائه خدمات به موقع، با کیفیت و ایمن و افزایش رضایتمندی شهروندان و مسافران در سال جدید، آماده و تجهیز شده اند.
وی افزود: برنامه ریزی های لازم  قبل از آغاز تعطیلات نوروزی جهت اطمینان از آمادگی و فعال بودن مراکز، حضور نیروهای تخصصی و کادر درمانی، ارائه خدمات تشخیصی آزمایشگاهی، تصویربرداری، دندانپزشکی و... انجام شده است.
معاون درمان دانشگاه با اشاره به انجام بازدیدهای مستمر و همه روزه  از مراکز درمانی در طول ایام نوروز توسط اعضای ستاد طرح سلامت نوروزی این معاونت ، بیان کرد: تمامی ایام تعطیل با حضور تیم‌های مدیریتی بیمارستان‌ها پوشش داده خواهد شد و برنامه‌ریزی‌های لازم برای حضور متخصصین مقیم و دسترسی سریع به متخصصین آنکال انجام گرفته است.
دکتر نوری شادکام در پایان از شهروندان و مسافران نوروزی درخواست کرد در صورت بروز هرگونه مشکل در روند ارائه خدمات، جهت پیگیری و رسیدگی های لازم موارد را به سامانه پیامکی 100001690 ارسال كنند.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.