شناسه : 153237731

آمادگی آموزش و پرورش استان برای اسکان میهمانان نوروزی


بیش از 3هزار و چهارصدو نود و سه کلاس در 380 مدرسه استان آماده ارائه خدمات اسکان به میهمانان نوروزی است .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد " محمد علی غنی " رئیس اداره تعاون و امور رفاهی اداره کل از اعلام آمادگی آموزش و پرورش استان برای پذیرش و اسکان میهمانان نوروزی درمدارس خبرداد و افزود : بیش از 3هزار و چهارصدو نود و سه کلاس در 380 مدرسه استان آماده ارائه خدمات اسکان به میهمانان نوروزی است که نسبت به سال گذشته تعداد 41 کلاس اضافه شده است.
وی گفت :با تلاش های انجام شده تعداد کلاس های گروه ویژه نسبت به سال قبل 12 درصد افزایش یافته است.
رئیس اداره تعاون و امور فاهی استان  بر لزوم فراهم کردن امکانات لازم برای رفاه میهمانان تاکید کرد و افزود : همه عوامل اجرائی ستاد اسکان نوروزی برای تکریم و تعظیم فرهنگیان و خانواده های آنان تلاش خواهند کرد و در این راستا7 کمیته درآموزش و پرورش فعال شده است  .
محمد علی غنی خاطرنشان کرد: تعداد هشصدوچهل ودو نفرازهمکاران فرهنگی استان یزد شامل عوامل ستادی، اجرائی، مدیران و سرایدارن مدارس به صورت شبانه روزی درجهت اسکان نوروزی میهمانان تلاش می کنند.
رئیس اداره تعاون و امور رفاهی اداره کل بیان داشت: 17 پایگاه پذیرش و ثبت نام مسافران در سطح شهرستانها و مناطق استان برپا شده که در مرکز استان 2 پایگاه در نواحی یک و دو  یزد، کار پذیرش مسافران را به عهده خواهند داشت .
گفتنی است پذیرش و اسکان میهمانان نوروزی به صورت اینترنتی از 3 اسفند ماه شروع و تا 24 اسفندماه ادامه دارد و پذیرش حضوری از 28 اسفند تا 12 فروردین سال 98 در پایگاه های استان  انجام خواهد شد.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.