شناسه : 151380160
مديركل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان يزد خبر داد:

آماده‌باش راهداران در 16 راهدارخانه محورهاي استان يزد


مديركل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان يزد از آماده‌باش راهداران در 16 راهدارخانه در محورهاي استان يزد خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان يزد، علي عليخاني اظهار داشت: با شروع بارندگي در مناطق مختلف استان يزد، راهداران در قالب 26 اكيپ به صورت ثابت و سيار در سطح محورهاي استان به ويژه گردنه ها در حال گشت زني و بازگشايي مسيرهاي عبور و مرور هستند.

وي با بيان اينكه به علت بارش برف، برخي گردنه هاي صعب العبور و برفگير مسدود شده بود، افزود: با تلاش راهداران اين مسيرها در كمترين زمان ممكن باز شد و اكنون تمام محورهاي استان باز است.

عليخاني عنوان كرد: امشب به طور قطع با لغزندگي و يخ‌زدگي محورهاي استان به ويژه در مسيرهاي كوهستاني مواجه هستيم بنابراين لازم است رانندگان از ترددهاي غيرضروري در محورها خودداري كنند.

مديركل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان يزد بيان كرد: در صورت تردد در اين محورها، استفاده از زنجير چرخ و به همراه داشتن تجهيزات ايمني ضروري است.

وي يادآور شد: در صورتي كه رانندگان در مسير دچار مشكل شدند، راهدارخانه ها آماده اسكان اضطراري به مسافران هستند.

عليخاني تاكيد كرد: رانندگان در طول سفر خود نهايت همكاري را با راهداران و نيروهاي پليس راه داشته باشند تا شاهد بروز كمترين مشكل در طول محورهاي استان يزد باشيم.

مديركل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان يزد همچنين با بيان اينكه برخي مسيرهاي روستايي در ارتفاعات استان به دليل بارش برف مسدود شده بود، عنوان كرد: در حال حاضر تمام راه‌هاي روستايي بازگشايي شده است.

وي خاطرنشان كرد: به احتمال زياد بارش‌ها تداوم خواهد داشت، بنابراين راهداران استان يزد به همراه نيروهاي پليس راه و نيروهاي امدادي و هلال احمر در آماده باش هستند و همه تلاش خود را به كار خواهند گرفت تا تردد در محورهاي استان ايمن انجام شود.

 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.