شناسه : 153482221

افزایش 20 درصدی پذیرش میهمانان نوروزی درستاد اسکان فرهنگیان یزد


پذیرش میهمانان نوروزی درستاد اسکان فرهنگیان یزد نسبت به مدت مشابه سال قبل 20 درصد افزایش یافت .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، مدیر کل آموزش و پرورش استان یزدگفت :  پذیرش واسکان میهمانان نوروزی در17  پایگاه ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان نزدیک به 20 درصد رشد داشته است .

" دکتر عباسعلی دانافر" افزود: از ابتدای کاراسکان نوروزی فرهنگیان تا پایان روزپنجم فروردین 32 هزار و 769 خانوار با جمعیت بالغ بر 117 هزار و 961 نفر درمدارس ومراکز رفاهی استان پذیرش واسکان داده شده اند .

وی با مقایسه آمار اسکان مسافر درمدت مشابه سال قبل گفت درپایان روز پنجم فروردین  سال گذشته 27 هزار و 306 خانواربا جمعیت 98 هزار و 303 نفر درستاد های اسکان پذیرش وثبت نام شده بودند که نشان از رشد 20 درصدی مسافر درسالجاری دارد .

مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد تصریح کرد : در نوروز سال جاری با توجه به مناسب نبودن شرایط اقلیمی و جوی سفرهای هم وطنان به سمت مناطق جنوبی به خصوص استان های یزد و اصفهان افزایش یافته و با توجه سیل اخیر استان فارس باعث برگشت مسافران به سمت استان یزد گردید که این موضوع باعث رشد  در آمار مسافران نسبت به مشابه سال قبل تا امروز می باشد.

وی گفت : همچنین امسال در استان یزد برودت هوا و بارش باران سبب شد که جمعیت مسافرانی که از فضا های سرپوشیده استفاده می نمایند رو به افزایش باشد .

دانافر افزود : رتبه استان در پذیرش مسافر تا روز گذشته رتبه ششم کشور بوده است و  تعداد 842 نفر عوامل اجرایی اعم از عوامل ستادی ،فعالین پایگاهها ، مدیران و خدمتگزاران کار اسکان مسافران نوروزی را بر عهده داشته اند.

 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.