شناسه : 149655711

افتتاح 16 پروژه ورزشی در ایام الله دهه مبارک فجر در استان یزد


معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان از افتتاح 16 طرح ورزشی با سرمایه‌گذاری بالغ بر 10 میلیارد تومان در ایام الله دهه فجر خبر داد.

علی محمد شیخی» در نشست خبری مدیر کل ورزش و جوانان استان با  اهالی رسانه به مناسبت ایام الله دهه فجر، تصریح کرد: برای سال جاری بهره‌برداری از 47 طرح ورزشی در دستور کار اداره کل ورزش و جوانان استان قرار گرفته که از این تعداد 17 مورد با سرمایه‌گذاری پنج میلیارد تومان در مناسبت‌های قبلی مانند هفته دولت مورد بهره‌برداری قرار گرفته و 16 مورد نیز در ایام الله دهه فجر با سرمایه‌گذاری بالغ بر 10 میلیارد تومان آماده افتتاح خواهد شد.

وی طرح‌های ورزشی آماده افتتاح استان در دهه فجر امسال را شامل مجموعه بزرگ اسکواش یزد، استخر سرپوشیده میبد، سالن‌های ورزشی تنگ‌چنار مهریز، مبارکه و خرانق اردکان و 11 زمین چمن مصنوعی روستایی ذکر کرد و افزود: البته 14 طرح ورزشی دیگر با سرمایه‌گذاری 5.8 میلیارد تومان نیز در دستور کار این اداره کل برای بهره‌برداری تا پایان سالجاری قرار دارد.

شیخی به بهره‌برداری از 60 خانه ورزش روستایی در سال گذشته اشاره کرد و گفت: امسال 40 خانه ورزش در روستاهای استان با سرمایه‌گذاری 200 میلیون تومان در دستور کار است که امیدواریم همه انها را در قالب یک برنامه مورد افتتاح قرار دهیم.

 

 

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.