شناسه : 153449558

افتتاح پروژه برقرسانی به شهرک بنیاد مسکن روستای سرو سفلی


باحضور نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، پروژه برقرسانی به شهرک بنیاد مسکن روستای سرو سفلی به بهره برداری رسید.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، آرش نواب در حاشیه افتتاح پروژه برقرسانی به شهرک بنیادمسکن روستای سروسفلی در نخسین روز فروردین ماه سال رونق تولید و در جمع اهالی روستا داشت : برای اجرای این طرح 350  متر شبکه فشار متوسط ، یک دستگاه ترانسفورماتور به ظرفیت 100 کیلوولت آمپر و 1105 متر شبکه فشار ضعیف با کابل خودنگهدار احداث است.

وی اضافه کرد : در اجرای طرح برقرسانی به این شهرک بالغ بر سه میلیارد و 270 میلیون ریال هزینه شده است.

این مسئول یادآور شد : با توجه به نام گذاری این سال به رونق تولید توسط مقام معظم رهبری تلاش میکنیم که بیش از گذشته در زمینه توسعه و رشد تولید گام برداریم.

وی اظهار کرد :  برقرسانی به روستاها بستر ساز کاهش مهاجرت جمعیت روستا به شهرها، رونق کشاورزی و دامپروری است و در توسعه اقتصاد داخلی و درونزایی اقتصادی موثر است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد خاطرنشان کرد: در حال حاضر تمام روستاهای بالای 5 خانوار در استان یزد وشهرستان اردکان برقدار است و از 973 روستای موجود در استان 923 روستا از نعمت برق برخوردار است.

نواب به همراه نماینده مردم شهرستان اردکان در مجلس شورای اسلامی ، در آیین افتتاح مجتمع ورزشی آیت الله خاتمی سروسفلی ، واحد کارآفرینی روستا و خانه بهداشت این شهرستان حضور یافت.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.