شناسه : 153771651

افتتاح نمایشگاه پوستر هفته گرافیک در یزد + گزارش تصویری


48 اثر از هنرمندان سراسر کشور در نمایشگاه گروهی پوستر «هفته گرافیک» در یزد به تماشا گذاشته شده است.
به گزارش روابط عمومی حوزه هنری استان یزد: به مناسبت «هفته طراحی گرافیک» نمایشگاه گروهی پوستر با حضور رستگاری فرماندار یزد، سردار هدایتی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان، کوچک‌زاده رئیس حوزه هنری یزد، دهقان هراتی معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و جمعی از هنرمندان در گنجینه فرهنگ و هنر یزد گشایش یافت.
 
 

در این نمایشگاه 48 اثر منتخب از 33 هنرمند سراسر کشور با موضوع آزاد در ابعاد 50 در 70 سانتی‌متر ارائه شده است.
در این نمایشگاه همچنین 7 اثر از طراحان برجسته گرافیک کشور همچون حمیدرضا کشاورزی، حامد مغروری،بهنام رئیسیان، میثم نامدار، میرزا حمید قربان‌پور، آرش تنهایی و حامد حکیمی در معرض دید عموم قرار گرفته است.

به گفته دبیر اجرایی نمایشگاه، در یک فراخوان 150پوستر فرهنگی و تجاری از 54 هنرمند سراسر کشور به دبیرخانه نماشگاه ارسال شد.
 
 

محسن احمدی افزود: آثار برگزیده برای حضور در نمایشگاه توسط حامد حکیمی از طراحان مطرح کشور انتخاب شده است.
وی با اشاره به حضور فعال هنرمندان جوان بویژه طراحان گرافیک استان یزد در این نمایشگاه گفت: از رده سنی 19 تا 40 سال آثار متنوعی به نمایشگاه ارسال شده است.
این طراح گرافیک ادامه داد: در مراسم اختتامیه با اهدای تندیس و دیپلم افتخار از خالقان سه اثر برتر تجلیل و به راه‌یافتگان نمایشگاه، گواهی اعطا خواهد شد.
نمایشگاه گروهی پوستر هفته گرافیک تا پایان هفته‌جاری (19 اردیبهشت‌) هر روز از ساعت 17 تا 21 در گنجینه فرهنگ و هنر یزد واقع در خیابان قیام، میدان خان برای بازدید عموم دایر است.

این نمایشگاه با همکاری حوزه هنری استان یزد، چاپ دیجیتال سیب و گروه آپ آرت در حال برگزاری است.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.