شناسه : 151060387
همزمان با ایام ا... دهه فجر صورت پذیرفت:

آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 35 روستای شهرستان بهاباد در استان یزد


همزمان با ایام ا... دهه فجرکلنگ آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 35 روستای شهرستان بهاباد به زمین زده شد.

 همزمان با ایام ا... دهه فجرکلنگ آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 35 روستای شهرستان بهاباد به زمین زده شد.

در ادامه فعالیتهای  شرکت گاز استان یزد،آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 35 روستا شهرستان بهاباد شامل آسفیج، فاز دوم بنستان، بشکان، اریج، ده جمال و ... نیز با حضور استانداریزد، مدیر عامل شرکت گاز استان یزد و چند تن از مسئولین استان و شهرستان بهاباد آغاز گردید.

 علی اکبر میدانشاهی در تشریح پروژه گازرساني به دهستان آسفیج و فاز دوم بنستان گفت: پروژه مذکور با اعتباری معادل 200 میلیارد ریال و اجراي 130 کیلومتر شبکه توزیع، 24 کيلومتر خط تغذیه، نصب یک  ایستگاه تقلیل فشار (TBS) با ظرفيت 5 هزار متر مكعب بر ساعت و نصب 1600 انشعاب خانگی و تجاری برنامه ریزی شده است.

استاندار یزد در این مراسم با بیان اینکه امروز 40 سالگی پیروزی انقلاب اسلامی را در حالی جشن میگیریم که بیش از هرزمان دیگری نیازمند مشارکت و حضور مردم در صحنه های مختلف هستیم افزود:علیرغم وجود برخی مشکلات و موانع و نیز تحریم های ظالمانه استکبار جهانی، شرکت گاز استان یزد توانسته اقدامات شایانی را در جهت توسعه گازرسانی برای مردم، این ولی نعمتان واقعی انقلاب انجام دهد.

دکتر طالبی در ادامه اظهار امیدواری کرد:با همین روحیه تلاش و همدلی شاهد افتتاح و بهره برداری از سایر طرح های بزرگ شهرستان باشیم.

گفتنی است در شهرستان بهاباد با اجرای 123 کیلومتر شبکه و بیش از 2000 انشعاب، موجبات بهره مندی نزدیک به 2500 مشترک فراهیم گردیده است.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.