شناسه : 151060180
همزمان با ایام ا... دهه فجر صورت پذیرفت:

آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 13 روستای شهر ستان بافق در استان یزد


همزمان با ایام ا... دهه فجرکلنگ آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 13 روستا شهرستان بافق به زمین زده شد.

در ادامه گازرساني به روستاهاي استان، کلنگ پروژه گازرسانی به 13 روستا شهرستان بافق شامل کوشک، دارستان، ده میرزا احمد، بوی آباد، پرک،سنجدک، زارکوئیه و ... با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه بافق، استاندار یزد، مدیرعامل شرکت گاز استان یزد، فرماندار، بخشدار، و تني چند از مسئولين بافق زده شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در توضیح این خبر گفت:  اجرای 89 کیلومتر شبکه توزیع، 20 کیلومتر شبکه تغذیه، نصب 800 عدد انشعاب خانگی و تجاری، نصب یک ایستگاه (CGS) با ظرفیت ده هزار متر مكعب بر ساعت، یک ایستگاه تقلیل فشار (TBS) با ظرفيت 5 هزار متر مكعب بر ساعت و یک ایستگاه تقلیل فشار (TBS) با ظرفيت 2500 متر مكعب بر ساعت با اعتباری معادل 120  میلیارد ریال از مشخصات پروژه مزبور می باشد.

استاندار یزد نیز در این مراسم ضمن تشکر از فعالیتهای چشمگیر شرکت استان یزد در توسعه شبکه های گازرسانی استان  افزود:با مشارکت و همراهی اهالی روستا و مدیران شهرستان ،قطعا اقدامات خوبی در راستای توسعه هرچه بیشتر این منطقه صورت خواهد گرفت

 دکترطالبی با بیان اینکه پروژه های شرکت گاز با سرعت و البته با دقت زیادی اجرایی می شود اظهار داشت:امیدواریم با برنامه ریزی منسجم شاهد بهره برداری این پروژه تا قبل از زمستان سال آینده باشیم.

گفتنی است تا کنون با اجرای 374 کیلومتر شبکه و 10055 انشعاب در شهرستان بافق،بیش از 16000 مشترک از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.