شناسه : 148062485
مدیر حج و زیارت استان اعلام کرد:

آغاز ثبت نام دوره جدید عتبات عالیات


مدیر حج و زیارت استان از آغاز ثبت نام دوره جدید سفرهای عتبات عالیات از ساعت 10 صبح روز شنبه مورخ 29‏/10‏/97 خبر داد وی افزود ، اعزام های این دوره از تاریخ 1 اسفند ماه آغاز و تا تاریخ 23 اسفند ماه ادامه خواهد داشت و زائرین می توانند جهت ثبت نام به یکی از دفاتر خدمات زیارتی در سراسر استان مراجعه یا از طریق سامانه www.atabat.org.ir اقدام نمایند این مقام مسئول در حج و زیارت در خصوص فعالیت گروه های غیر مجاز در زمینه اعزام زائران به عتبات نیز خاطر نشان کرد: این کاروان ها از پوشش امنیتی ، خدمات بیمه ، هلال احمر ، بهداشت و ... مناسب برخوردار نیستند و با توجه به اینکه این مجموعه زیر نظر سازمان حج و زیارت نیست در صورت بروز مشکل ، مرجعی برای رسیدگی به مشکلات زائران وجود ندارد. شریفی در خصوص نحوه شناسایی دفاتر مجاز زیارتی گفت: دفاتر مجاز زیارتی دارای لوح شناسایی صادر شده از سوی سازمان حج و زیارت هستند و همچنین زائران می توانند با تماس با مدیریت حج و زیارت در خصوص مجاز بودن این دفاتر استعلام نمایند.

مدیر حج و زیارت استان از آغاز ثبت نام دوره جدید سفرهای عتبات عالیات از ساعت 10 صبح روز شنبه مورخ 29‏/10‏/97 خبر داد

وی افزود ، اعزام های این دوره از تاریخ 1 اسفند ماه آغاز و تا تاریخ 23 اسفند ماه ادامه خواهد داشت و زائرین می توانند جهت ثبت نام به یکی از دفاتر خدمات زیارتی در سراسر استان مراجعه یا از طریق سامانه www.atabat.org.ir اقدام نمایند

این مقام مسئول در حج و زیارت در خصوص فعالیت گروه های غیر مجاز در زمینه اعزام زائران به عتبات نیز خاطر نشان کرد: این کاروان ها از پوشش امنیتی ، خدمات بیمه ، هلال احمر ، بهداشت و ... مناسب برخوردار نیستند و با توجه به اینکه این مجموعه زیر نظر سازمان حج و زیارت نیست در صورت بروز مشکل ، مرجعی برای رسیدگی به مشکلات زائران وجود ندارد.

شریفی در خصوص نحوه شناسایی دفاتر مجاز زیارتی گفت: دفاتر مجاز زیارتی دارای لوح شناسایی صادر شده از سوی سازمان حج و زیارت هستند و همچنین زائران می توانند با تماس با مدیریت حج و زیارت در خصوص مجاز بودن این دفاتر استعلام نمایند.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.