شناسه : 153225955

آغاز ثبت نام اینترنتی مراسم معنوی اعتکاف از 15 اسفند ماه در شهرستان یزد


معاون فرهنگی اداره کل تبیغات اسلامی استان یزد گفت: ثبت نام مراسم معنوی اعتکاف به صورت اینترنتی از 15 اسفندماه در شهرستان یزد آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد، حجت الاسلام علی کارگر در نشست برنامه ریزی مراسم معنوی اعتکاف که در محل سالن جلسات اداره کل تبلیغات اسلامی استان برگزار شد گفت: تقارن تعطیلات انتها و ابتدای سال با زمان برگزاری مراسم معنوی اعتکاف فرصت خوبی را جهت حضور علاقه مندان به شرکت در این مراسم ممعنوی فراهم کرده است.

 معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد اظهار داشت: ثبت نام مراسم معنوی اعتکاف به صورت اینترنتی از 15 اسفندماه در شهرستان یزد آغاز می‌شود.

وی افزود: علاقه مندان به شرکت در مراسم معنوی اعتکاف از 8 صبح 15 اسفند ماه لغایت ساعت 12 شب 24 اسفند ماه می‌توانند با مراجعه به وب سایت تبیان یزد به نشانی tebyanyazd.ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

کارگر با بیان اینکه ثبت نام در مراسم اعتکاف برای شهرستان یزد تنها به صورت اینترنتی انجام می‌شود گفت: در شهرستان یزد اعتکاف خواهران در بیش از 20 مسجد و اعتکاف برادران تنها در مسجد ملأ اسماعیل برگزار می‌شود که اسامی این مساجد به همراه ظرفیت آن بر روی سایت قرار خواهد گرفت.

وی در خصوص هزینه ثبت نام اعتکاف در سال جاری گفت: با برنامه ریزهای صورت گرفته هزینه ثبت نام برای هر نفر مبلغ نود و پنج هزار تومان در نظر گرفته شده است.

کارگر بر لزوم تکمیل فرم ثبت نام به صورت کامل تاکید کرد و افزود: شرکت کنندگان در این مراسم معنوی پس از تکمیل فرم ثبت نام باید هزینه ثبت نام را به صورت اینترنتی پرداخت و کد رهگیری دریافت کنند.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد در خصوص نحوه ثبت نام جهت حضور در این مراسم معنوی در سایر شهرستان‌ها گفت: با توجه به زیرساخت‌های موجود در برخی شهرستان‌ها ثبت نام به صورت اینترنتی و در برخی شهرستان‌ها به صورت حضوری انجام می شود.

 

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.