شناسه : 151064567

آغاز بهره برداری از ساختمان عملیاتی و پست امداد شهرستان بافق


همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر بهره برداری از ساختمان عملیاتی و پست امداد شهرستان بافق با اعتبار 25 میلیارد ریال آغاز گردید.

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر بهره برداری از ساختمان عملیاتی و پست امداد شهرستان بافق با اعتبار 25 میلیارد ریال آغاز گردید.

طی مراسمی که با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان بافق، استاندار یزد، مدیرعامل شرکت گاز استان،فرماندار بافق و تعدادی از مسئولین شهرستان بافق به منظور خدمات رسانی مناسب تر به شهروندان شهرستان بافق و همچنین تکریم کارکنان و ارباب رجوع، بهره برداری از ساختمان عملیاتی و پست امداد ناحیه بافق در زمینی به مساحت 2200 متر مربع، در دو طبقه و با زیربنای 700 مترمربع با صرف هزینه ای بالغ بر 25 میلیارد ریال آغاز گردید.

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در این مراسم ضمن تسلیت ایام فاطمیه و گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: شرکت گاز استان یزد به عنوان طلایه دار تامین انرژی پاک در استان، خدمات شایانی را در زمینه توسعه گازرسانی در تمام شهرستانها انجام داده که بهره برداری از پروژه  گازرسانی به 6 روستای شهرستان خاتم و 9 روستای دهستان دهشیر و نصرآباد شهرستان تفت از اهم پروژه های این شرکت در این دهه مبارک می باشد.

علی اکبر میدانشاهی در ادامه یادآور شد: با همت و تلاش کارکنان شرکت گاز استان یزد و نیز پیگیری های صورت گرفته در چهلمین بهار انقلاب ،آغاز عملیات اجرایی و بهره برداری از 97 پروژه با اعتبار 700 میلیارد ریال رقم خواهد خورد.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.