شناسه : 153521324
مديركل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان يزد:

اعمال محدوديت‌هاي ترافيكي در محورهاي يزد/وضعيت به حالت عادي بازگشته است


مديركل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان يزد از اعمال محدوديت‌هاي ترافيكي در برخي محورهاي استان به دليل وقوع طوفان و كاهش ايمني تردد در جاده‌هاي استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان يزد، علي عليخاني با اشاره به وقوع طوفان و وزش باد شديد در محورهاي استان يزد اظهار داشت: امروز در سطح محورهاي مواصلاتي استان هم با بارش‌هاي پراكنده و هم طوفان شديد مواجه بوديم كه اين امر منجر به اعمال برخي محدوديت‌هاي عبور و مرور در جاده‌هاي استان شد.
 
وي بيان كرد: بارندگي‌ها به دليل پراكندگي، مشكل خاصي در سطح جاده‌ها ايجاد نكرده اما وقوع طوفان، كاهش شديد ديد و كاهش ايمني تردد در جاده‌ها را به دنبال داشت كه با هماهنگي پليس‌راه، برخي محورها به طور موقت بسته شد.
 
عليخاني با بيان اينكه مسدوديت جاده‌ها تنها براي حفظ جان مسافران انجام شد، خاطرنشان كرد: انسداد اين محورها به دليل افزايش احتمال تصادف و واژگوني خودروها انجام شد و به محض متعادل‌تر شدن شرايط، مسير بازگشايي گردید.
 
مديركل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان يزد با بيان اينكه طوفان خسارت جاني در جاده‌هاي استان ايجاد نكرد، افزود: به برخي خودروها خسارت‌هاي مالي وارد شد.
aخسارت چندان نديده‌اند اما برخي مسيرها نياز به شن‌روبي داشت كه بلافاصله توسط عوامل راهداري، اين اقدام انجام شد.
 
عليخاني خاطرنشان كرد: در حال حاضر وضعيت جاده‌ها به حالت عادي بازگشته و تمام محورهاي استان باز است اما بارش پراكنده در برخي محورها و طوفان نيز در محور شهرستانبافق هنوز ادامه دارد.
 
وي تصريح كرد: مسافراني كه قصد تردد در محورهاي استان يزد را دارند، به هشدارهاي پليس و عوامل راهداري توجه كنند و خودروهاي خود را به تجهيزات ايمني حتي تجهيزات زمستاني، مجهز و با سرعت مطمئنه در محورها حركت كنند.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.