شناسه : 153635445

اعطای بیش از 19 میلیارد تومانی وام قرض‌الحسنه به مددجویان یزدی


" اعطای بیش از 19 میلیارد تومانی وام قرض‌الحسنه به مددجویان یزدی " عنوان گزارشی است خبری که در معاونت خبر صدا و سیمای مرکز یزد تولید و پخش می شود .

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز یزد : مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان: 19 میلیارد و 327 میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه پارسال به مددجویان زیر حمایت کمیته امداد و نیازمندان غیر تحت حمایت پرداخت شد.

رضا زارع بیدکی، بابیان اینکه 37 هزار و 822 نفر در این صندوق افتتاح حساب کرده‌اند، گفت: این میزان وام شامل تسهیلات قرض‌الحسنه کارگشایی، اشتغال، تعمیر، ساخت و ودیعه مسکن بود.

وی با بیان اینکه با گردش وجه سپرده گزارش‌شده از سوی نیکوکاران در این صندوق امکان پرداخت تسهیلات برای مددجویان و گروههای آسیب‌پذیر بدون دریافت سود بانکی فراهم می‌شود، افزود: پارسال سه هزار و 256 مورد تسهیلات قرض‌الحسنه به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد و نیازمندان غیر تحت حمایت پرداخت شد.

زارع بیدکی افزود: تسهیلات پرداختی به نیازمندان برای ایجاد اشتغال، امور درمانی، ازدواج، تحصیلی، بدهی و وام‌های محکومان به جرائم غیر عمد اعطا می‌شود.

وی بیان کرد: طی این مدت هزار و 660 متقاضی نیز از سوی صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان یزد برای دریافت تسهیلات کارگشایی، خودکفایی و ودیعه مسکن به بانک قرض‌الحسنه مهر ایران معرفی‌شده‌اند و درمجموع 11 میلیارد و 877 میلیون تومان وام به آنان اعطاشده است.

وی ادامه داد: 20 مورد وام کارگشایی به مبلغ 120 میلیون تومان نیز در سال 97 از محل وجوه اداره شده خیران به نیازمندان پرداخت شد.

مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان یزد بابیان اینکه این صندوق در هر شهرستان یک باجه دارد، گفت : شعبه اصلی صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت در استان یزد، در میدان مهدیه، ابتدای بلوار شهید منتظر قائم قرار دارد و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نرم‌افزارهای کاربردی همانند همراه بانک، اینترنت بانک و تلفن‌بانک می‌توانند به سایت اینترنتی www.sqev.ir مراجعه کنند و یا با شماره تلفن‌های ۴ - ۳۶۲۸۰۲۱۲ و ۳۶۲۸۰۳۵۰ ارتباط برقرار کنند.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.