شناسه : 62634012

اعزام ۷۶ نفر مبلغ و مبلغه در دهه آخر صفر شهرستان یزد


رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان یزد از اعزام ۷۶ نفر مبلغ و مبلغه در دهه آخر ماه صفر خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد، حجت‌الاسلام خلیل سلطانی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان یزد، با تسلیت ایام عزاداری دهه آخر صفر گفت: در این دهه ۷۶ نفر مبلغ و مبلغه به نقاط مختلف شهرستان یزد اعزا می شوند.

وی اظهار داشت: تعداد ۱۰ نفر مبلغین و مبلغات اعزامی از قم و تعداد ۶۶ نفراز شهرستان می باشند که به روستا ها، مساجد، هیئات مذهبی، امام زاده ها و حسینه های شهری و روستائی اعزام شدند. 
سلطانی گفت: با توجه به این که دهه آخر ماه صفر شامل مراسم عزاداری اربعین سید و سرور شهیدان عالم حضرت امام حسین(ع) و سالروز رحلت جانسوز نبی گرامی اسلام(ص) و شهادت سبط اکبرشان امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) است، بهترین موقع برای ارائه الگوهای اجتماعی و همچنین در سبک زندگی اسلامی می باشد. 
وی بیان داشت: اگر مبلغین ما بتوانند سیره عملی رسول گرامی اسلام(ص) و ائمه هدی(علیهم السلام) را به مردم ارائه کرده و تبیین و نشر دهند قطعأ برای ارتقاء سطح دانش و آگاهی خانواده های یزدی موثر بوده و در کوتاه مدت شاهد اثرات آن خواهیم بود.
سلطانی عمده برنامه روحانیون در این ایام را برگزاری نماز جماعت در سه نوبت، سخنرانی، و بیان احکام و اخلاق، برگزاری مراسم دعا و زیارت به‌ویژه زیارت رسول الله(ص) از راه دور ذکر کرد.

 

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.