شناسه : 151524861
بمناسبت دهه مبارک فجر توسط داوطلبان هلال احمر شهرستان اردکان اجراشد:

اعزام کاروان سلامت جمعیت هلال احمر اردکان به دهستان هفتادر / ویزیت رایگان بیش از 225 نفر


رئیس جمعیت هلال احمراردکان از اعزام کاروان سلامت به دهستان هفتادر و از ویزیت رایگان بیش از 225 نفر اهالی روستا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد:جواد کمال آبادی  رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اردکان با اشاره به اینکه تاکنون چندین کاروان سلامت توسط جمعیت هلال احمر اردکان در سال جاری به مناطق محروم شهرستان  اعزام شده است، افزود: سومین کاروان در دهه فجر به دهستان هفتادر اعزام شده است و هدف از این کاروان‌ها ارتقا و افزایش سطح سلامت مردم مناطق کم برخوردار و جذب پزشکان داوطلب جهت کمک به نیازمندان است.

وی از اعزام کاروان سلامت به دهستان هفتادر از توابع شهرستان اردکان خبر داد و بیان کرد: این کاروان به مناسبت ایام پیروزی انقلاب اسلامی به دهستان هفتادر اعزام شده است.

رئیس جمعیت هلال احمر اردکان افزود: در این کاروان خانوار های این دهستان از ویزیت رایگان پزشک متخصص و عمومی 180 نفر و همچنین مشاوره تغذیه 145 نفر ، تزریقات 137 نفر و اهدای داروی رایگان 45 نفر و مشاوره 99 نفر بهرمند شدند.

کمال آبای با اشاره به اینکه این دهستان در30کیلومتری شهرستان  اردکان قرارگرفته است  اضافه کرد: 2۰ نفر از عوامل جمعیت هلال احمر شهرستان اردکان مانند پزشک،پیراپزشک ، مشاور تغذیه، روانشناسی و ... در این کاروان به مردم دهستان خدمات ارایه کردند.

 وی با اشاره به اینکه در این کاروان غبارروبی از مزار شهدا و طرح نیابت انجام شد، تصریح کرد: دوره‌های آموزشی آمادگی در مخاطرات، حمایت‌های زندگی و تجلیل از خانواده شهدا از دیگر برنامه‌های این کاروان بود.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد :همچنین 20سبد حمايتي به خانواده های نیازمند این روستا توسط داوطلبین هلال احمر داده شد.

 

 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.