شناسه : 153576645

از جانبازان اداره کل استاندارد یزد تقدیرشد


به مناسبت فرا رسیدن چهارم شعبان(روز جانباز) ،از جانبازان شاغل در اداره کل استاندارد استان یزد تقدیرو تشکرشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل  استاندارد استان یزد،به منظور یاد آوری رشادت ها و دلاور مردی های علمدار صحرای کربلا ،حضرت ابوالفضل عباس(ع)،روز جانباز در این نهاد دولتی با تجلیل از جانبازان والا مقام،گرامی داشته شد.

مدیر کل اداره استاندارد استان یزد در این نشست گفت:تقدیر و تشکر از جانبازان در برابر اقدامات عظیمی که آن ها در جریان انقلاب شکوهمند اسلامی و جنگ تحمیلی انجام داده اند کار ناچیزی است و تقدیر اصلی از این دسته از عزیزان نزد خدای بزرگ محفوظ است.

محمد حسین ماجدی اردکانی افزود:تمامی مدیران و مسئولین، کرسی های مدیریتی خود را مدیون فداکاری های تمامی ایثارگران از قبیل، شهداء،جانبازان و آزادگان هستند و حضور شهدای زنده در دوایر دولتی، یاد و خاطرات شهدای راه حق و حقیقت را زنده نگه می دارد.

وی ادامه داد:صاحبان اصلی انقلاب واین نظام ،تمامی ایثارگران هستند و ما خودمان را خادمان آن ها دانسته و از ایزد منان می خواهیم روحیه و توان خدمت به آن هارا از ما نگرفته و اسباب تقویتش را فراهم سازد.

این مقام مسئول در پایان گفت: ایثارگران در دوایر دولتی با حداقل انتظار و سطح توقع در حال کار هستند و دربسیاری از موقعیت ها شاهد خدمات ویژه آن ها هستیم  که همین نوع عملکرد آن ها سبب تقویت روحیه دیگر کارمندان شده و این رویه توسط ما به فال نیک گرفته می شود.

شایان ذکر است،در انتهای این نشست، تمامی جانبازان حاضر نقطه نظرات خود را در جهت بهبود اوضاع و احوال جاری اداره کل بیان و از برگزار کنندگان جلسه تجلیل جانبازان تقدیر و تشکر به عمل آوردند.

 
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.