شناسه : 153763373
با حضور تیم ارزیابی مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران صورت پذیرفت:

ارزیابی و پایش عملکرد GIS شرکت گاز استان یزد


سومین دوره ارزیابی و پایش عملکرد GISشرکت گاز استان یزد با حضور تیم ارزیابی مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران صورت پذیرفت.

سومین دوره ارزیابی و پایش عملکرد  GISشرکت گاز استان یزد با حضور تیم ارزیابی مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران صورت پذیرفت.

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد طی سخنانی از GIS به عنوان یک سیستم هوشمند و یار کمکی امداد و تعمیرات نام برد که درک صحیح و بهره گیری از امکانات و نرم افزارهای مرتبط با آن می تواند تاثیر بسیار مثبتی در عملکرد سیستم بهره برداری از جمله تکریم ارباب رجوع، کاهش هزینه ها، بهره وری سیستم، کاهش زمان امدادرسانی، نصب کنتور، نشت یابی و تحلیل فراوانی نشت یابی داشته باشد.

علی اکبر میدانشاهی قرار گرفتن در بین 3 شرکت برتر گاز استانی در زمینه GIS را از جمله اهداف استراتژیک شرکت گاز استان یزد دانست و استفاده از GIS در راستای هوشمند سازی بهره برداری را به عنوان یکی از سیاسات ها و دغدغه های این شرکت عنوان کرد و تصریح نمود: جهت دست یابی به این مهم برنامه ریزی های لازم صورت پذیرفته که در ابتدای امر اصلاح فرآیندها جهت بهره گیری از امکانات GIS به منظور ارئه خدمات بهتر به ذی نفعان در کوتاه ترین زمان ممکن و با بالا ترین کیفیت انجام شده است.

در جلسه افتتاحیه ارزیابی دکتر ابراهیم خلیلی به عنوان سر ارزیاب، ضمن تشریح شیوه ارزیابی گفت: با توجه به اینکه تمامی استان ها پیشرفتی حداقلی در زمینه GIS داشته اند، هدف ما در این دوره فرهنگ سازی GIS در سازمان ها نمی باشد و بیشتر به دنبال این هستیم که GIS  در سازمان ها در چه سمت و سویی قرار دارد و چه خدماتی را به واحدهای دیگر ارائه می کند.

وی در ادامه با اشاره به ضریب نفوذ بالای گاز طبیعی در کشور، استراتژی شرکت ملی گاز ایران را ثبات و نگهداشت شبکه ها و تأسیسات گازرسانی عنوان نمود که همین امر نشان دهنده اهمیت بحث بهره برداری می باشد لذا GIS می تواند در این زمینه کمک شایانی به بهره بردار داشته باشد ضمن اینکه انتظار ستاد از واحد های GIS هر استان علاوه بر ارائه خدمات به سایر واحدها، هماهنگی در خرید و انعقاد قراردادها، ارسال گزارش عملکرد ماهیانه و ارسال گزارش GBB به صورت 3 ماهه می باشد.

پس از جلسه افتتاحیه، برنامه ارزیابی به مدت یک روز با حضور ارزیابان در واحد GIS و همچنین برخی از واحدهای شرکت به ویژه واحد امداد و تعمیرات و خدمات فنی و مهندسی و همچنین برگزاری جلسات متعدد ادامه یافت که دکتر ابراهیمی؛ ارزیاب ارشد تلاش های صورت پذیرفته توسط واحد مربوطه و مجموعه شرکت گاز استان یزد و به صورت خاص حمایت های مدیرعامل را شايسته تقدير دانست و ابراز امیدواری کرد: ماحصل ارزيابي صورت گرفته به يادگيري هاي مشترك منتج گردد.

گفتنی است شرکت گاز استان یزد در دوره های قبل ارزیابی و پایش عملکرد GIS به عنوان شرکت برتر در سطح شرکت های گاز استانی معرفی شده است و مقرر شد نتایج این دوره پس از ارزیابی کامل شرکت های گاز استانی اعلام و شرکت های برتر انتخاب شوند.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.