شناسه : 153798744
مسئولان جهاد کشاورزی در دیدار با مدیر صندوق استان یزد خبر دادند

ارائه خدمات به عشایر ابرکوه مشروط به عضویت در صندوق شد


در دیدار مدیر صندوق استان در نشستی با مهدی غیب اللهی مدیر جهاد کشاورزی، شمس مسئول امور دام جهاد کشاورزی و گل پور مدیر عامل شرکت تعاونی عشایری شهرستان ابرکوه مقرر شد ارائه کلیه خدمات به عشایر مشروط به عضویت در صندوق بیمه روستائیان و عشایر شود.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر استان یزد ، در راستای ساماندهی، تقویت کارگزاری ها و خدمات رسانی بیشتر به عشایر و روستائیان، حسن ابراهیمی، مدیر صندوق استان در نشستی با مهدی غیب اللهیمدیر جهاد کشاورزی، شمس مسئول امور دام جهاد کشاورزی و گل پور مدیر عامل شرکت تعاونی عشایری شهرستان ابرکوه دیدار و گفتگو کرد.

ابراهیمی ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص مزایا و حمایت های دولت در این صندوق، با ارائه آمار از وضعیت بیمه در استان و شهرستان ابرکوه گفت: وضعیت کارگزاران این شهرستان برای معرفی و هدایت افراد به صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر بسیار ضعیف است و امید است با همکاری یکدیگر و تلاش و همت شرکت تعاونی عشایری کوچ قشلاق این شهرستان، بتوان کلیه عشایر و افراد فاقد بیمه را تحت پوشش قرار داد .

مهدی غیب اللهی صندوق بیمه روستاییان و عشایر را یکی از صندوق های بیمه ای مهم و تاثیرگذار بر زندگی قشر محروم جامعه خواند و گفت چتر بیمه ای در همه زمینه ها نقش مهم و تاثیر گذاری دارد که در صورت نبود بیمه و حمایت صندوق افراد باید تحت پوشش نهادهای حمایتی از جمله کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی قرار می گرفتند.

او همچنین بیمه نبودن افراد را ناشی از عدم آگاهی و اطلاع از مزایا و حمایت های صندوق توصیف کرد .

شمس مسئول امور دام جهاد کشاورزی شهرستان ابرکوه نیز گفت: تاکید ما براین است که کلیه افراد تحت پوشش بیمه قرار گیرند و شرکت تعاونی عشایری کوچ قشلاق یک شرکت فعال و جدیدالتاسیس است که این شرکت می تواند با حمایت دفتر استان به عنوان کارگزار کلیه عشایر و روستاییان حوزه خود را تحت پوشش قرار دهد.

در پایان صورتجلسه ای با حضور اعضا اتخاذ و مقرر گردید شرکت تعاونی عشایری کوچ قشلاق به مدت سه ماه به عنوان کارگزار صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر فعالیت کند و در صورت کسب سهمیه ابلاغی به عنوان کارگزار صندوق در شهرستان ابرکوه به فعالیت خود ادامه دهد.

همچنین مقرر شد ارائه کلیه خدمات به عشایر مشروط به عضویت در صندوق بیمه روستاییان و عشایر شود.
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.