شناسه : 152983989
با امضای یک تفاهم نامه

ارائه خدمات به روستائیان از طریق باجه های پست بانک در استان یزد


طی امضای یک تفاهم نامه از امروز ۱۲۰ باجه پست بانک در روستا‌های استان به کمک صندوق بیمه کشاورزان ، روستاییان و عشایر آمدند .

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر استان یزد  ، در راستای بهره مندی قشر زحمتکش و شریف کشاورز ، روستائی و عشایر از خدمات بیمه اجتماعی و کمک به کاهش فقر و بهبود زیر ساخت های اقتصادی و اجتماعی و سهولت دسترسی ،کاهش سفرها و هزینه های کشاورزان ، روستائیان و عشایر تفاهم نامه همکاری سه جانبه فی مابین : اداره کل دفترامور روستائی و شوراهای استانداری یزد ، مدیریت شعب پست بانک استان یزد ، صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر استان یزد انعقاد گردید .

مدیر صندوق بیمه استان : بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر یکی از چهار صندوق بیمه عمومی و تنها صندوق بیمه اختیاری کشور است که نیازمند توجه جدی و عملی تمام دستگاهها و نهاد های مرتبط با قشر کشاورز ، روستایی و عشایر است تا طیف بیشتری از این عزیزان از کمک و حمایت های دولت در زمان سالمندی و بیماری بهره مند گردند ، لذا ضروری است اهداف و مزایای این بیمه برای جامعه هدف تبیین گردد .

« ابراهیمی » افزود : با توجه به ظرفیت مغفولی که در استان وجود دارد و در راستای ارائه خدمات بیشتر و سهولت در دسترسی جامعه هدف به صندوق و به امید این که هیچ فرد فاقد بیمه ای نباشد این تفاهم نامه انعقاد گردید .

مديرکل دفتر امور روستايي و شوراهاي استانداري يزد : اين تفاهم نامه به مدت يک سال و به منظور افزايش ضريب نفوذ بيمه  اجتماعي کشاورزان  ، روستاييان و عشاير امضا شد .

« زارع رشکوییه » افزود: در حال حاضر 22 هزار و 400 نفر در استان تحت پوشش صندوق بيمه صندوق اجتماعي کشاورزان ، روستاييان و عشاير هستند و بيش از 56 هزار نفر نيز واجد شرايط اين بيمه در استان هستند.

وی اشاره کرد : بر اساس این تفاهم نامه همه باجه هاي پست بانک در روستاهاي استان امور مربوط به جذب ، تمدید و خدمات بیمه ای را برای جامعه هدف این صندوق بر عهده خواهند شد .
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 4.0 stars out of 5.