شناسه : 153203382

اخبار ورزشی آموزش و پرورش استان یزد


مسابقات شطرنج دانش آموزان پسر / مسابقات شطرنج دانش آموزان دختر / مسابقات هندبال دانش آموزان دختر

مسابقات شطرنج دانش آموزان پسر آموزشگاههای استان یزد در دو دوره تحصیلی متوسطه اول و متوسطه دوم

مسابقات شطرنج دانش آموزان پسر آموزشگاههای استان یزد در دو مقطع دوره متوسطه اول ومتوسطه دوم در قالب طرح کانون قهرمان با شرکت بیش از112 نفر در قالب 16  تیم در روز سه شنبه مورخ 07/12/1397 در سالن هیات شطرنج استان یزد برگزار گردیدکه در پایان نتایج متوسطه دوم  به شرح ذیل مشخص و نفرات برتر جواز حضور به مسابقات کشوری را کسب نمودند

نتایج متوسطه اول

۱-محمد مسعود حیدری از ناحیه دو مقام اول

۲-بنیامین سوادپور از ناحیه یک مقام دوم

۳-محمدعرفان شیرازی زاده از ناحیه یک مقام سوم

۴-محمد صادق برزگر از میبد مقام چهارم

نتایج متوسطه دوم

۱-محمد طالعی از ميبد مقام اول

۲-امیررضا ابطحی از ناحیه یک  مقام دوم

۳-امیرحسین غنی زاده  از ناحیه یکمقام سوم

۴-حامد واعظ از میبد مقام چهارم

لازم به ذکراست کمیته فنی مسابقات ، نفرات برگزیده و منتخب این دوره از مسابقات را انتخاب نمودند ، تا تیم منتخب استان یزد در تابستان 98 به مسابقات کشوری اعزام میگردد.

 

مسابقات شطرنج دانش آموزان دختر آموزشگاههای استان یزد در دو مقطع دوره متوسطه اول و متوسطه دوم

مسابقات شطرنج دانش آموزان دختر آموزشگاههای استان یزد در دو مقطع دوره متوسطه اول ومتوسطه دوم در قالب طرح کانون قهرمان با شرکت بیش از85 نفر در قالب 14  تیم در روز دوشنبه مورخ 06/12/1397 در سالن هیات شطرنج استان یزد برگزار گردیدکه در پایان نتایج متوسطه دوم  به شرح ذیل مشخص و نفرات برتر جواز حضور به مسابقات کشوری را کسب نمودند

نتایج متوسطه دوم.

۱-نرگس حبیب زاده  از ميبد مقام اول

۲-زهرا فاضلی از ميبد  مقام دوم

۳-مریم آزم  ناحیه دو مقام سوم

۴-فروزان ایرجی از ناحیه دو  مقام چهارم

۵-سمانه آب بند از ناحیه دو  مقام پنجم

 در این دوره از مسابقات متوسطه دوره اول ، تیم شهرستان ميبد مقام اول تیم ناحیه دو مقام دوم تیم ناحیه یک مقام سوم را کسب نمودند.

نتایج متوسطه اول

۱-مهرنوش مفیدی از ناحیه یک  مقام اول

۲-فاطمه بامدادی از ميبد  مقام دوم

۳-سمانه فرازمند از زارچ  مقام سوم

۴-اسرا تلاوری از ميبد مقام چهارم

۵-نرگس زارع از ميبد  مقام پنجم / در این دوره از مسابقات متوسطه دوم تیم شهرستان ميبد مقام اول تیم ناحیه دو مقام دوم تیم ناحیه یک مقام سوم را کسب نمودند.

در ضمن کمیته فنی مسابقات ، نفرات برگزیده و منتخب این دوره از مسابقات را انتخاب نمودند ، تا تیم منتخب مقطع متوسطه اول دختران استان یزد در تابستان 98 به مسابقات کشوری اعزام میشوند .

 

مسابقات  هندبال دانش آموزان دختر آموزشگاههای استان یزد در مقطع دوره متوسطه اول

مرحله استاني مسابقات هندبال مدارس دختران استان یزد با حضور ۸ تيم در قالب طرح مدرسه قهرمان در  مقطع متوسطه دوره اول به میزبانی تاحیه یک یزد در سالن ورزشی شهدای معلم با حضور بیش از ۱۱۲ بازيکن و مربی و سرپرست  از روز چهارشنبه مورخ ۸ اسفند ۹۷ به مدت سه روز برگزار گردید

این مسابقات با نتایج مقام  اول دبیرستان دوره اول متوسطه رضوان بافق . با مربیگری محبوبه دهقان و سرپرستی زهرا دهقانی زاده  ،مقام دوم دبیرستان دوره اول متوسطه نمونه الزهرا اشکذر با مربیگری فاطمه هاتفی و سرپرستی مهدیه انتظاری کیا ،مقام سوم دبيرستان دوره اول متوسطه نمونه الزهرا ابرکوه با مربیگری افخم اکرمی و سرپرستی معصومه زارع زاده به پایان رسید .

در ضمن کمیته فنی مسابقات ، نفرات برگزیده و منتخب این دوره از مسابقات را انتخاب نمودند ، تا تیم منتخب مقطع متوسطه اول دختران استان یزد در تابستان 98 به مسابقات کشوری اعزام میگردند .

 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.