شناسه : 153769411
رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع‌رسانی کمیته امداد استان یزد خبر داد:

اجرای پویش مردمی "نذر من" در ماه مبارک رمضان


پویش مردمی "نذر من" باهدف تأمین 20 هزار بسته غذایی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان یزد اجرا می‌شود.

پویش مردمی "نذر من" باهدف تأمین 20 هزار بسته غذایی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان یزد اجرا می‌شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مهدی نشاسته گر، رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع‌رسانی کمیته امداد استان یزد با اشاره به راه‌اندازی پویش مردمی برای تأمین مایحتاج ضروری و افطار اقشار نیازمند در ماه مبارک رمضان گفت: پویش مردمی "نذر من" باهدف تأمین 20 هزار بسته غذایی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان یزد اجرا می‌شود.

وی افزود: به‌منظور تحقق این پویش مردمی در ماه مبارک رمضان امسال ۵۰ هزار کیسه همیان مولا برای دریافت بسته‌های غذایی اهدایی مردم نیکوکار به نیازمندان در محلات مختلف توزیع می‌شود.

رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع‌رسانی کمیته امداد استان یزد ادامه داد: مردم خیراندیش استان یزد می‌توانند کالاهای غیر نقدی ازجمله، برنج، روغن، قند و نبات، ماکارونی، کنسرو، حبوبات، رب گوجه‌فرنگی، تن ماهی را درون کیسه‌های همیان مولا قرار داده و تحویل دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری داده تا به‌صورت آبرومندانه در بین مددجویان تحت حمایت این نهاد توزیع شود.

وی تصریح کرد: سامانه نیکوکاری 096887(رایگان)، کد دستوری #035*8877 *، شماره‌حساب 1811 نزد بانک ملی شعبه یزد یا شماره کارت 6037991899911931 برای سهولت در پرداخت‌های غیرحضوری و مشارکت در این پویش مردمی در نظر گرفته‌شده است.

وی افزود: این نهاد در نظر دارد در ماه مبارک رمضان اقدامات ارزشمندی را با مشارکت و همکاری نیکوکاران برای خدمت به جامعه هدف تحت حمایت و نیازمندان جامعه انجام دهد و از تمامی ظرفیت‌های موجود به‌ویژه مراکز نیکوکاری، اداره اوقاف و امور خیریه، کانون مساجد، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، شورای اسلامی شهر و روستا، شورای زکات روستاها و دهیاری‌ها، برای خدمت‌رسانی بهتر به نیازمندان استفاده کند.

نشاسته گر با اشاره به برگزاری جشن رمضان در شهرستان‌ها بیان کرد: جشن رمضان با اجرای برنامه‌های متنوع و جذاب باهدف ترویج فرهنگ انفاق، احسان، نیکوکاری و خدمت‌رسانی به نیازمندان در تمامی شهرستان‌ها برگزار می‌شود.

وی یادآور شد: طرح‌های مختلف مشارکتی ازجمله ثبت‌نام از حامیان اکرام ایتام و محسنین، اطعام و افطار نیازمندان و مفتاح الجنه (بازدید مسئولان و خیران از منازل نیازمندان) نیز با مشارکت نیکوکاران در ماه مبارک رمضان اجرا می‌شود.

انتهای پیام

 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.