شناسه : 153540852

اجرای طرح وکیل توریست برای اولین بار در یزد


رئیس کانون وکلای دادگستری استان یزد در دیدار با مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد عنوان کرد: با اجرای طرح وکیل توریست در یزد در صورت بروز مشکل برای هر توریست، یک وکیل به صورت رایگان در مراجع قضایی اقدامات حقوقی مربوطه را انجام می دهد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد؛ دکتر "محمدحسین جعفری" در این دیدار آمادگی کانون وکلای دادگستری استان یزد را برای دفاع از حقوق گردشگران خارجی که وارد یزد می شوند اعلام کرد و افزود: در قالب این طرح توریست هایی که ایران را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب کرده اند با آرامش خیال به بازدید و گردش از شهرها و مکان های تاریخی و تفریحی می پردازند بدون اینکه دغدغه ای در خصوص تعرض های اقتصادی و... داشته باشند چرا که آن ها برای دریافت خدمات حقوقی یک وکیل و همراه با خود دارند.

رئیس کانون وکلای دادگستری استان یزد همچنین اظهار داشت: با اجرای این طرح شاهد افزایش حضور گردشگران و نیز آرامش خاطر بیشتر گردشگرانی خواهیم بود که یزد و ایران را برای سفر انتخاب کرده اند.

وی در ادامه افزود: توسعه روابط و همکاری های متقابل با اداره کل میراث فرهنگی یزد یکی از اهداف کانون است که با توجه به جهانی شدن شهر یزد و به منظور حمایت از صنعت گردشگری صورت می گیرد.

گفتنی است: هم اندیشی و برنامه ریزی برای سی و دومین همایش اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران یکی دیگر از مباحث مطرح شده در این جلسه بود .

این همایش در 11 و 12 اردیبهشت ماه سالجاری در یزد برگزار می شود که مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد در این دیدار برای برگزاری هرچه بهتر و شایسته تر این همایش قول همکاری و مساعدت داد.

 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.