شناسه : 153788759

اجرای طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان دراستان یزد


محمد رضا علمدار یزدی از اجرای طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان در استان خبر داد و گفت:این طرح از دهم اردیبهشت ماه سال جاری در سطح استان آغاز و تا 15 خردادماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان افزود: در این طرح، نظارت بر عملکرد واحدهای تولیدی، توزیعی و خدماتی تشدید خواهد شد و رسیدگی به شکایت ها و گزارش های مردمی و برخورد با تخلفات احتمالی در سطح استان با سرعت و دقت بیشتری صورت خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: ایجاد زمینه مناسب برای تامین مایحتاج عمومی، ایجاد آرامش در بازار در ماه مبارک رمضان، پایش مستمر بازار و برنامه ریزی برای نظارت بر تامین و توزیع به موقع اقلام پر مصرف و کالاهای اساسی نظیر گوشت قرمز، گوشت مرغ، تخم مرغ، لبنیات، خرما، برنج، روغن، شکر، زولبیا و بامیه، سبزیجات و ... از دیگر اهداف اجرای این طرح می باشد .

علمدار یزدی یادآور شد: تمامی شهروندان و هم استانی های محترم می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از گرانفروشی، کم فروشی، تقلب، عدم درج قیمت و... مراتب را به ستاد خبری 124 این سازمان و ادارات شهرستانی گزارش نمایند تا در اسرع وقت موضوع پیگیری و بررسی گردد.

وی تاکید کرد: برای تسریع در رسیدگی به تخلفات و شکایات مردمی از توان و ظرفیت تشکلهای صنفی و نهادهای مردمی استفاده می شود و هماهنگی های لازم با سایر سازمان ها و دستگاه های مرتبط به خصوص هماهنگی با اداره کل تعزیرات حکومتی در خصوص رسیدگی ویژه، سریع و خارج از نوبت به پرونده های متشکله در طول اجرای طرح  رمضان ، در دستور کار سازمان قرار دارد.

 

 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.