شناسه : 155037523
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد:


مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: 548 سفره مهربانی در مناطق محروم استان یزد با مشارکت خیرین و داوطلبان هلال احمر برپا که 84160 نفر از این سفره ها یهره مند شدند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ دکتر محسن حرازی زاده یزدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد اظهار داشت : در ماه مبارك رمضان امسال، سفره هاي مهرباني داوطلبان هلال احمر استان یزد در دو بخش روستايي و شهري ، نيازمندان و بيماران صعب العلاج، زنان سرپرست خانواده يا خانواده هاي بي سرپرست و ايتام و خانواده هاي كم برخوردار مناطق محروم برپا شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد گفت : 548 سفره مهربانی ( به تفکیک 384 شهری و 164 روستایی) با مشارکت داوطلبان و خیرین هلال احمر در مناطق محروم استان برپا که 84160 نفر از این سفره ها بهره مند شدند.

وی با اعلام اینکه ارزش ریالی سفره ها 2192000000 ریال بوده است عنوان داشت : طرح سفرهای مهربانی شبکه گسترده‌ای در تقویت مشارکت‌های مردمی و همدلی و همدردی با خانواده‌های نیازمند و مستمند است.

حرازی زاده افزود: جمعیت هلال احمر با هدف حمایت از نیازمندان آسیب‌پذیر از طریق سازماندهی و بهره‌مندی از توان اقشار و افرادی که داوطلبانه به عضویت افتخاری جمعیت درآمده‌اند، فعالیت می‌کند.

 وی با اشاره به اینکه 1910 نفر از داوطلبان در این طرح مشارکت داشتند ، تصریح کرد: این سازمان با استفاده از خدمات داوطلبانه، نیاز اقشار آسیب‌پذیر را شناسایی و برآورده می‌کند، به عبارت دیگر سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر حلقه اتصال میان نیاز نیازمندان و توان توانمندان است.

 آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.