شناسه : 149648175

اجرای سیستم مدیریت ترافیک در ایستگاه های راه آهن بافق


" اجرای سیستم مدیریت ترافیک در ایستگاه های راه آهن بافق " عنوان گزارشی است که در معاونت خبر صدا و سیمای مرکز یزد تهیه و پخش شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز یزد : در این گزارش خبری ، مدیرکل راه آهن استان یزد گفت: سیستم مدیریت ترافیک شبکه ای با اعتبار ۶میلیارد تومان در ایستگاه های راه آهن بافق اجرا شد.

وی افزود:  پیشرفته ترین مدیریت ترافیک شبکه ای دنیا سیستم سیگنالیست است که در ایستگاه راه آهن بافق ،ایستگاه اضطراری ۲۶و ایستگاه مبارکه با اعتبار ۶ میلیارد تومان اجرا شده است.
سید مصطفی داوودی دو خطه کردن محدوده بافق را از دیگر اقدامات در حال انجام برشمرد و افزود :محدوده بندرعباس تا محدوده بافق دو خطه و از بافق به مرکز کشور یک خطه است که در دو سال گذشته اقدامات و زیرسازی هایی انجام شده که بتوانیم تا سال آینده این طرح  را نیز به اتمام برسانیم.
وی با اشاره به پیشرفت فیزیکی ۸۰درصدی طرح  دو خطه کردن بافق تا زرین شهر اصفهان گفت : این طرح تا سال آینده به بهره برداری می رسد.
مدیرکل راه آهن استان یزد گفت: ایستگاه راه آهن بافق از مهمترین ایستگاه های راه آهن کشور است و در مرکزیت پنج راه ریلی کشور قرار دارد.
وی ایستگاه راه آهن بافق را ایستگاهی ۱۴خطه بیان کرد و افزود :حدود ۱۰خط دیگر نیز برای پشتیبانی مانور پیش بینی شده است که امیدواریم در سال آینده آغاز شود.
مدیر کل راه آهن استان یزد گفت: در اداره کل راه آهن استان یزد بالغ بر دو هزار پرسنل وجود دارد که ۶۰۰نفر آن در محدوده بافق و ایستگاه های اطراف فعالیت می کنند.

گزارش خبری " اجرای سیستم مدیریت ترافیک در ایستگاه های راه آهن بافق " را محمد علی عبداللهی گزارشگر واحد مرکزی خبر صدا و سیما تولید و از سیمای شبکه یزد پخش شد.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.