شناسه : 153583628

«خاطرات تسخیر ساواک یزد» در جوار مزار شهید محراب آیت‌الله صدوقی(ره) بازخوانی می‌شود


رئیس حوزه هنری یزد از برگزاری «محفل خاطره انقلاب» با عنوان خاطرات تسخیر ساواک یزد در جوار تربت شهید محراب آیت‌الله صدوقی(ره) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری استان یزد: محمدصادق کوچک‌زاده گفت: به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی و گرامیداشت قیام تاریخی مردم یزد در دهم فروردین 1357، «محفل خاطره انقلاب» با عنوان (خاطرات تسخیر ساواک یزد) با حضور پیشگامان انقلاب اسلامی در استان در کنار مزار شهید محراب آیت‌الله صدوقی(ره) برگزار می‌شود.

رئیس حوزه هنری یزد افزود: در این محفل که با حضور مسئولان، هنرمندان، پژوهشگران و قشرهای مختلف مردم برگزار می‌شود تعدادی از چهره‌های شاخص و تأثیرگذار انقلاب اسلامی در استان به بیان خاطرات و بازخوانی ماجرای تسخیر ساواک یزد در بهمن 1357می‌پردازند.

وی، روایت صحیح تاریخ انقلاب اسلامی و بازخوانی اتفاقات آن دوران از زبان راویان و شاهدان ماجرا، آشنایی هر چه بیشتر جوانان و نسل امروز با خاطرات ناب و اصیل انقلاب و ثبت و ضبط خاطرات را از مهمترین اهداف برگزاری این محفل برشمرد.

دبیر ستاد هفته هنر انقلاب اسلامی در استان افزود: در این مراسم همچنین از مجموعه 2 جلدی کتاب «دهم فروردین» (تحلیلی بر تاریخ انقلاب اسلامی یزد) اثر جواد بهبودزاده ـ‌نویسنده و پژوهشگر یزدی‌ـ رونمایی خواهد شد.

رئیس حوزه هنری استان از اصحاب انقلاب، یادگاران دفاع مقدس، هنرمندان، پژوهشگران و عموم مردم انقلابی دارالعباده برای حضور در این محفل دعوت کرد.

این محفل پنج‌شنبه 29 فروردین‌ ساعت 20 در حسینیه شهید آیت‌الله صدوقی(ره) واقع در خیابان امام‌خمینی (ره)، جنب مسجد حظیره برگزار می‌گردد.

این محفل سیزدهمین برنامه از سری محافل ماهانه «خاطره پایداری» است که معمولا یک‌شنبه آخر هرماه در حوزه هنری یزد برگزار می‌شود و ورود برای همه آزاد است.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.