شناسه : 153218053

آمادگی مراکز اطلاع رسانی گردشگری یزد جهت فعالیت در نوروز 98


جلسه هماهنگی و برنامه ریزی فعالیت های مراکز اطلاع رسانی در ایام نوروز 98 در اداره کل میراث فرهنگی یزد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد؛ یکشنبه 12 اسفندماه سالجاری نشستی با حضور مدیرکل و سرپرست معاونت گردشگری این اداره کل و مدیران دفاتر اطلاع رسانی استان در راستای ساماندهی و برنامه ریزی جهت فعالیت های نوروزی برگزار و در این خصوص تصمیماتی اتخاذ شد.

در این نشست "سید مصطفی فاطمی" مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد ضمن تاکید بر همکاری مشترک بین مراکز اطلاع رسانی فعال گفت: مراکز اطلاع رسانی بنا به منافع مشترکی که دارند باید با هم هماهنگ باشند چرا که قطعا با همفکری و همکاری بهتر می توانند فعالیت کنند.

وی در ادامه ضمن تاکید براین موضوع که فروش و برگزاری تور در حیطه وظایف دفاتر اطلاع رسانی نمی باشد، به فعالیت این مراکز در چارچوب قانونی و براساس دستورالعمل تشکیل آنها اشاره کرد و تهیه ی یک لوگوی ثابت و یک شکل با همفکری همه ی مدیران دفاتر اطلاع رسانی را خواستار شد.

در ادامه این جلسه سرپرست معاونت گردشگری میراث فرهنگی استان به سوالات مطرح شده از سوی مدیران مراکز اطلاع رسانی فعال پاسخ داد.

گفتنی است: هم اکنون در سطح استان یزد 17 مرکز اطلاع رسانی در محدوده  بافت تاریخی شهر یزد و در شهرستانهای بافق و ابرکوه فعال هستند که به گردشگران اطلاعات مرتبط با جاذبه های گردشگری استان، نقشه راهنما و بسته های فرهنگی معرفی جاذبه ها را ارائه می نمایند.

 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.