« بازگشت

ترویج فرهنگ تعاون از دستاوردهای رزمایش کمک مؤمنانه است

ترویج فرهنگ تعاون از دستاوردهای رزمایش کمک مؤمنانه استمراسم رزمایش کمک‌های مؤمنانه با حضور فرماندار، امام جمعه، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و جمعی از مدیران و مسئولان شهرستان در مسجد النبی (ص) اشکذر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، "هادی هادی‌نسب" فرماندار شهرستان در آیین رزمایش کمک‌های مؤمنانه که به منظور حمایت و کمک به خانواده‌های کم بضاعت و محروم شهرستان برگزار شد؛ ضمن قدردانی از ناحیه مقاومت بسیج، خیرین و نیکوکاران بخاطر اجرای این مرحله از رزمایش، گفت: رزمایش کمک‌های مؤمنانه، حرکت بسیار پسندیده‌ای است و ترویج فرهنگ تعاون از دستاوردهای ارزشمند آن است.

گفتنی است در این مرحله از رزمایش تعداد 270 بسته معیشتی و حمایتی به ارزش هر بسته پنج میلیون ریال و به همت مرکز نیکوکاری مسجدالنبی (ص)، خیرین و جهادگران شهرستان اشکذرآماده و بین نیازمندان شهرستان توزیع خواهد شد.

همچنین در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیری از سوی ناحیه مقاومت بسیج، از زحمات "حامد دهقانی" خبرنگار صداوسیما در اشکذر بخاطر تلاش در راستای پوشش خبری مناسب مراسم یادواره شهدای شهرستان اشکذر که در آذرماه سال 1399 برگزار شد؛ قدردانی بعمل آمد.