« بازگشت

آغاز عملیات احداث مجتمع نانوایی‌های نان خشک هیزمی در روستای قوام‌آباد

آغاز عملیات احداث مجتمع نانوایی‌های نان خشک هیزمی در روستای قوام‌آبادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، با حضور "هادی هادی‌نسب" فرماندار شهرستان، "امین خوش‌قامت" سرپرست صندوق کارآفرینی امید و جمعی از مسئولان شهرستانی آیین خشت‌‌گذاری مجتمع نانوایی‌های نان خشک هیزمی روستای قوام آباد برگزار شد.

هادی‌نسب در این مراسم با بیان اینکه باتوجه به زیرساخت‌های ایجاد شده، این پهنه صرفاٌ به احداث نانوایی و صنایع تبدیلی آن اختصاص داده شود؛ افزود: نانوایی‌های روستای قوام آباد باید به عنوان برندی در حوزه نان در استان و کشور معرفی گردد.

وی ادامه داد: پروژه نانوایی‌ها باید با رعایت آیین‌نامه 2800 و مطابق با قوانین و مقررات و به‌گونه‌ای طراحی و احداث گردد تا ضمن اینکه افراد ساکن در منطقه منتفع می‌گردند؛ توریست‌پذیر بوده و مهاجرت معکوس به روستای قوام‌آباد را به دنبال داشته باشد.

فرماندار شهرستان اشکذر در پایان خاطرنشان کرد: انتظار ما این است نمونه‌ای از مدیریت جهادی که مدنظر مقام معظم رهبری است در احداث و بهره‌برداری از نانوایی‌های روستای قوام‌آباد صورت پذیرد تا درآینده نزدیک شاهد راه‌اندازی این واحدها باشیم.