هشت سال جنگ تحمیلی، درخشان ترين حماسه دفاع از کشور

newsitem

فرماندار بهاباد در نشست برنامه ریزی بزرگداشت هفته دفاع مقدس، ارزش های هشت سال دفاع مقدس را بسیار حائز اهمیت عنوان و گفت: هشت سال جنگ تحمیلی از درخشان ترين حماسه دفاع از کشور است.

پیام تسلیت فرماندار بهاباد در پی درگذشت حجة الاسلام حاج سید ضیاء رضوی

newsitem

فرماندار بهاباد با صدور پیامی، درگذشت عالم ربانی حجة الاسلام "حاج سید ضیاء رضوی" را به بیت مکرم آن مرحوم تسلیت عرض نمود.

تجلیل فرماندار بهاباد از کارکنان اورژانس115 شهرستان

newsitem

به مناسبت 26 شهریور روز اورژانس و فوریت های پزشکی فرماندار بهاباد به همراه جمعی از مسئولین از نیرو‌های شاغل در اورژانس 115 بهاباد با اهداء لوح تقدیری تجلیل نمود.

برگزاری جلسه پیشگیری از بیماری‌های واگیردار در شهرستان بهاباد

newsitem

معاون فرماندار بهاباد با تأکید بر ضرورت پیشگیری از بیماری‌های واگیردار و عفونی گفت: همه باید به حفظ سلامتی خود اهمیت دهیم و لذا می‌طلبد مردم را به رعایت مراقبت‌های بهداشتی ترغیب نمائیم.

برگزاری جلسه هماهنگی مراسم روز تاسوعا و عاشورا در بهاباد

newsitem

به منظور هماهنگی و برنامه‌ریزی برگزاری هرچه باشکوه‌تر اجتماع عزاداران حسینی(ع) بهاباد در روز تاسوعا و عاشورا جلسه ای برگزار و تصمیماتی اتخاذ گردید.

مستند بهاباد دربرنامه "شهر به شهر" تولید می‌شود

newsitem

جلسه هماهنگی ضبط مستند بهاباد در برنامه "شهر به شهر" با حضور مسئول هماهنگ کننده عوامل این برنامه، فرماندار بهاباد و مسئولین مربوطه در محل فرمانداری برگزار شد.

برگزاری جلسه شورای ترافیک شهرستان بهاباد

newsitem

این جلسه به ریاست فرماندار بهاباد و با حضور مسئولین ادارات عضو این شورا برگزار و مصوبات جلسات قبل، روند پیشرفت اجرای آنها و نقاط حادثه خیز شهری و برون شهری مورد بررسی قرار گرفت.

دیدار فرماندار بهاباد با فرماندار سابق این شهرستان در راستای تکریم از بازنشستگان

newsitem

در راستای تکریم از بازنشستگان "محمدمهدی خانی زاده" فرماندار بهاباد با "عباس اقبال" دیدار نمود و از وی تجلیل به عمل آورد.

تجلیل فرماندار بهاباد از بازنشستگان فرمانداری

newsitem

به مناسبت بزرگداشت هفته دولت و در راستای تکریم از بازنشستگان، فرماندار بهاباد طی مراسمی از بازنشستگان فرمانداری تجلیل نمود.

تودیع و معارفه رئیس اداره بهزیستی شهرستان بهاباد

newsitem

در مراسمی از زحمات "علی اصغر پاک نهاد" در طول دوران مسئولیت وی تجلیل و "حسن عبداله ئیان" به عنوان سرپرست اداره بهزیستی شهرستان بهاباد معرفی شد.

جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان بهاباد برگزار شد

newsitem

جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان بهاباد با حضور مدیرکل مدیریت بحران استان یزد، فرماندار بهاباد و مسئولین ادارات با محوریت بررسی خسارت سیل در بهار امسال برگزار شد.

بهاباد باید به قطب علمی در استان تبدیل شود

newsitem

فرماندار بهاباد در دیدار مدیر آموزش و پرورش شهرستان بر استفاده از ظرفیت های شهرستان در زمینه های علمی و اقتصادی تأکید نمود و گفت: بهاباد به قطب علمی در استان تبدیل شود.

اختتامیه جشنواره نشاط اجتماعی در بهاباد برگزار شد

newsitem

مراسم اختتامیه جشنواره نشاط اجتماعی با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار بهاباد، جمعی از مسئولین و اقشار مختلف مردم در محل پارک طوبی بهاباد برگزار شد.

استقرار میز خدمت در روستای ببروئیه بهاباد به مناسبت هفته دولت

newsitem

میز خدمت در روستای کویجان با حضور معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور هماهنگی فرمانداری، بخشدار آسفیچ و تعدادی از مدیران ادارات شهرستان در روستای ببروئیه بهاباد اجرا شد.

استقرار میز خدمت در روستای کویجان بهاباد به مناسبت هفته دولت

newsitem

میز خدمت در روستای کویجان با حضور معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور هماهنگی فرمانداری، بخشدار آسفیچ و تعدادی از مدیران ادارات شهرستان در روستای کویجان بهاباد اجرا شد.

نمایش 1 - 15 از 1,803 نتیجه
آیتم در هر صفحه 15
از 121