فرماندار شهرستان تفت:


"محمد محامدی" گفت: خیرین مدرسه‌ساز شهرستان تفت علاوه بر مدرسه‌سازی، مدرسه یاری و مدرسه داری را نیزدر سرلوحه کار خویش قرار داده‌اند و به دنبال بهبود فضاهای آموزشی و تجهیز آن‌ها هستند تا کیفیت آموزشی مدارس افزایش پیدا نماید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، "محمد محامدی" با تقدیر از برگزارکنندگان همایش تجلیل از خیرین مدرسه‌ساز شهرستان تفت در مدرسه شاهد مسرتی گفت: بیست و یکمین جشنواره تجلیل از خیرین مدرسه‌ساز با شعار "افزایش ایمنی مدارس با مشارکت خیرین مدرسه‌ساز" در حال برگزاری است و خوشبختانه خیرین مدرسه‌ساز شهرستان تفت پیشگام این شعار بوده‌اند و علاوه بر مدرسه‌سازی، مدرسه یاری و مدرسه داری  را هم ،سرلوحه فعالیت خویش قرار داده‌اند و در فضاهای آموزشی ساخته‌شده در شهرستان به دنبال بهبود فضاهای آموزشی و تجهیز آن‌ها هستند تا کیفیت آموزشی مدارس شهرستان افزایش پیدا نماید.
فرماندار شهرستان تفت در ادامه افزود: خیرین مدرسه‌ساز در سال 97 حدود 30 میلیارد ریال در سطح مدارس و فضاهای آموزشی شهرستان هزینه نموده‌اند و اعتبارات دولتی تخصیص‌یافته در سال نیز در همین حدود بوده و این مقایسه، میزان همیاری و مشارکت خیرین را به‌خوبی نمایش می دهد.
وی خاطرنشان کرد: 16 مدرسه، فضای آموزشی و خوابگاه در شهرستان  توسط خیرین ساخته‌شده و حدود 35 درصد دانش آموزان تفتی از این مدارس و فضای آموزشی استفاده می‌نمایند و 3 فضای آموزشی جدید نیز در حال حاضر توسط خیرین محترم شهرستان در حال ساخت است و امید است این مهربانی و لطف توسط خیرین محترم ادامه پیدا کند.
محامدی بیان نمود: آنچه انسان با دست خویش می‌بخشد لذت دو صدچندانی دارد و امیدواریم این بزرگواری و بخشش خیرین شهرستان ادامه‌دار باشد.
فرماندار تفت اظهار داشت: تجلیل از خیرین مدرسه‌ساز، تجلیل از شخص نیست بلکه تجلیل از فرهنگ نوع‌دوستی در تمامی اقوام و مذاهب ایرانی است که در به یاری هم‌وطنان خویش درراه آموزش و تعلیم و تربیت آمده‌اند.
در ادامه این مراسم با اهدای لوح یادبود از خیرین مدرسه ساز و خانواده این عزیزان تقدیر و تشکر به عمل آمد.آدرس کوتاه :