جلسه بررسی ساخت جاده سلامت در مسیر یزد – تفت با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و جمعی از مسئولین در شهر تفت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، جلسه بررسی ساخت جاده سلامت در مسیر یزد – تفت با حضور "محسن صادقیان" معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ، "سید مجتبی حسینی پور" رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، "محمود شاکری شمسی" مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری، "سید محمد رستگاری" فرماندار یزد، "مسعود شریعتی" مدیر کل ورزش و جوانان استان ،"محمد محامدی" فرماندار تفت،"غلامرضا فلاح" مدیرعامل کاریزلند ، "وحید فتوحی" شهردار تفت  و جمعی از مسئولین در شهر تفت برگزار شد.

"محمد محامدی" در ابتدای این جلسه گفت: هدف از برگزاری این نشست ، بررسی شرایط ایجاد جاده سلامت در مسیر یزد به تفت با توجه به گردشگر پذیربودن شهرستان در ایام مختلف سال و علاقه دوچرخه سواران برای حضور در این مسیر است و امید است با همکاری همه دستگاه های ذی ربط شاهد عملیاتی شدن این پروژه در آینده نزدیک باشیم .

در ادامه این جلسه هر یک از مسئولین حاضر به بیان دیدگاه های خود پیرامون احداث  جاده سلامت در این مسیر پرداختند.

در پایان "محسن صادقیان" معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد از مشاور این پروژه خواستار بررسی فوری ایجاد جاده سلامت در مسیر جاده یزد به تفت شد.آدرس کوتاه :