معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تفت در جلسه ستاد تنظیم بازار تفت گفت: ضروری است با نظارت مستمر بر بازار از گران‌فروشی و کم‌فروشی در سطح شهرستان جلوگیری شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت،"ناصر دهقانی" در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان تفت با اشاره به رفع مشکل کمبود نان در این شهرستان اظهار داشت: در تعطیلات پایان هفته  و با توجه به حضور جمعیت شناور از مرکز استان به شهرستان در تأمین نان با مشکلاتی روبرو بودیم که با برنامه‌ریزی صورت گرفته و اضافه شدن 80 تن آرد  به شهرستان این مشکل رفع و نان به‌اندازه موردنیاز در شهرستان پخت و توزیع می‌گردد.

معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری از توزیع شکر یارانه‌ای در سطح شهرستان خبر داد و خاطرنشان کرد: شکر تنظیم بازار در فروشگاه‌های بزرگ سطح شهرستان در حال توزیع است و شهروندان می‌توانند با ارائه کد ملی، شکر موردنیاز خانوار خود را خریداری نمایند.

وی ادامه داد: بخشی از کالاهای اساسی که با ارز دولتی در حال تهیه است باید به‌گونه‌ای توزیع گردد که عموم مردم بتوانند از آن استفاده نمایند.

دهقانی خواستار برخورد جدی و قاطع با گران‌فروشی و کم‌فروشی در شهرستان تفت شد و اظهار داشت: لازم است با بررسی‌های منظم و با برخورد جدی و قاطع از گران‌فروشی و کم‌فروشی در شهرستان تفت جلوگیری شود.آدرس کوتاه :