معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد باهمراهی فرماندار تفت و مدیرکل روابط عمومی استانداری از رودخانه‌های فصلی منطقه ده بالا بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، "محسن صادقیان" معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری با همراهی "علی صالحی" مدیرکل روابط عمومی استانداری و "محمد محامدی" فرماندار شهرستان تفت از رودخانه‌های فصلی منطقه ده بالا تفت بازدید و در جریان روند سیل و مشکلات پیش‌آمده در این منطقه قرار گرفتند.
"محسن صادقیان" پس از بازدید از مناطق کوهستانی شهرستان تفت از مردم خواست از هرگونه تردد غیرضروری در مسیرهای کوهستانی و ییلاقات استان به‌ویژه مناطق ییلاقی شهرستان تفت جدا خودداری نمایند.
"محمد محامدی" نیز در ادامه افزود: از شب گذشته ستاد بحران شهرستان به حالت آماده‌باش درآمده و بخشداران و دهیاران در محل مأموریت خود مستقر هستند.
فرماندار شهرستان تفت ادامه داد: گزارش لحظه‌به‌لحظه ریزش باران و جاری شدن سیل در بستر رودخانه‌ها و مسیل‌های شهرستان در حال دریافت است و تاکنون با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته مشکل بزرگی در سطح شهرستان رخ نداده است.
 محامدی خاطرنشان کرد: از همشهریان و هم استانی‌ها خواهشمندیم از ایستادن در کنار بستر رودخانه و مسیل‌های شهرستان خودداری و از سفرهای غیرضروری به مناطق ییلاقی شهرستان خودداری نمایند.آدرس کوتاه :