هم‌زمان با میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار؛


هم‌زمان با میلاد باسعادت امام حسین (ع) و روز پاسدار ، "محمد محامدی" فرماندار تفت از ناحیه مقاومت بسیج شهرستان تفت بازدید و با پاسداران شهرستان دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، "محمد محامدی" در این دیدار ضمن تبریک میلاد باسعادت امام حسین (ع) گفت: نام‌گذاری روزی در تقویم جمهوری اسلامی ایران به نام روز پاسدار هم‌زمان با میلاد امام حسین (ع) افتخار بسیار بزرگی برای پاسداران جمهوری اسلامی ایران است و این روز را به همه پاسداران به‌ویژه پاسداران سرافراز شهرستان تفت تبریک عرض می‌کنم.

فرماندار شهرستان تفت خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران از ابتدای انقلاب تاکنون تلاش مؤثری در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی داشته و در زمان جنگ، پشتیبان این سرزمین بوده و در دوران سازندگی نیز نقش خود را به‌خوبی ایفا نموده و هم‌اکنون نیز با همکاری دولت و نیروهای مسلح در حال کمک‌رسانی به سیل‌زدگان در نقاط مختلف کشور است.

محامدی در ادامه افزود: متأسفانه آمریکا که خود تروریست‌ها را پرورش داده و حمایت کرده است بخشی از نیروهای مسلح یک کشور را تروریست می‌خواند و همه توان خود را برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران به کار بسته است.

فرماندار تفت تأکید نمود: نیاز است در این شرایط حساس، با وحدت و همدلی بیشتری برای مقابله با توطئه‌های دشمنان اقدام نموده و بار دیگر جمهوری اسلامی ایران از این آزمون سربلند بیرون بیاید.

فرماندار شهرستان تفت در این بازدید با حضور در واحدهای مختلف ناحیه مقاومت بسیج شهرستان با اهدای شاخه گل از تلاش‌های پاسداران این ناحیه تقدیر و تشکر نمود.آدرس کوتاه :