به مناسبت هفته هلال احمر؛


به مناسبت هفته هلال احمر فرماندار شهرستان تفت با حضور در پایگاه جمعیت هلال احمر این شهرستان در جریان نحوه فعالیت و خدمات رسانی این مجموعه قرار گرفت.
به مناسبت هفته هلال احمر؛

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، در ابتدا "محمد محامدی" فرماندار شهرستان تفت با حضور در محل جمعیت هلال‌احمر در نشستی با رئیس و تعدادی کارکنان این مجموعه در جریان روند فعالیت‌های این مرکز در واحدهای امداد و نجات، داوطلبان و جوانان و اقدامات صورت گرفته در زمینه خدمات امدادی، جذب و سازمان‌دهی اعضا و داوطلبان و کمک‌رسانی قرار گرفت.

"محمد محامدی" در این دیدار ضمن تبریک و گرامیداشت هفته هلال‌احمر به همه کارکنان و اعضاء داوطلب این شهرستان اظهار داشت: نقش هلال‌احمر در آمادگی و ارائه خدمات لازم، قبل و بعد از وقوع بلایای طبیعی و حوادث غیرمترقبه و کمک‌رسانی به حادثه دیدگان و همچنین ارائه آموزش‌های لازم به شهروندان در این رابطه نقش محوری و برجسته است و این نهاد غیردولتی با پشتوانه مردمی خویش تاکنون خدمات ارزشمندی را در این خصوص ارائه کرده است.

فرماندار شهرستان تفت در ادامه افزود: خدمات و فعالیت‌های جمعيت هلال‌احمر نمونه بارز ازخودگذشتگي و يک امر بشردوستانه است.

محامدی اظهار داشت: نقش جوانان و فعالان جمعیت هلال‌احمر که بدون مزد مشغول انجام خدمت‌رسانی هستند یک کار ماندگار و اثربخش است.

فرماندار تفت خاطرنشان کرد: جمعیت هلال‌احمر با برخورداری از توانایی بالای نیروی انسانی، امکانات پشتیبانی و تجهیزاتی می‌تواند نقش مؤثری در امدادرسانی در اقصی نقاط کشور داشته باشد.

در ادامه این بازدید فرماندار تفت از نزدیک از بخش‌های مختلف جمعیت هلال‌احمر تفت بازدید و با اهدای لوح تقدیر از زحمات کارمندان این مجموعه قدردانی نمود.

آدرس کوتاه :