به همت کتابخانه مجتمع فرهنگی هنری دیدار صورت گرفت:


مراسم رونمایی از کتاب "تصویر من" با حضور علاقه مندان در سالن فرهگنی هنری دیدار تفت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، در ابتدای مراسم "هادی قاسمی" رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تفت ضمن خوشامد گویی گفت: این محفل ادبی در راستای حمایت از نویسندگان و شاعران بومی شهرستان و با هدف ترویج و گسترش فرهنگ کتابخوانی در سالن دیدار شهر تفت برگزار شد.

وی اظهار کرد: با توجه به اینکه شهرستان تفت در زمینه نویسندگی و سرودن شعر چهره های مطرح و برجسته ایی دارد برگزاری چنین مراسمی سبب تشویق و دلگرمی این عزیزان در مسیری که در آن قدم نهاده اند می شود.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تفت خاطر نشان کرد: باید هراقدامی و فعالیتی که باعث نمود و جلوه کتاب و فرهنگ کتابخوانی می شود را به درستی و به نحو مطلوبی اطلاع رسانی و تبلیغ کرد تا بدین سان بتوان کتاب را در جامعه و میان مردم و جزئی از زندگی آنها قرار داد.

در ادامه "کاظم دهقانیان نصرآبادی" نویسنده و پزوهشگر فعال شهرستان در مورد ویژگی ها و نفاط مثبت و منفی این اثر تازه به چاپ رسیده نکاتی را ابراز داشتند.

از حاشیه های این مراسم علاوه بر شعر خوانی شاعران مطرح شهرستان، نقالی داستان رستم و سهراب توسط الهام نیای عباسی و همچنین خوانش شعر و داستان توسط دانش آموزان برگزیده در سی و هفتمین دوره ی مسابقات فرهنگی هنری استان بود.

در پایان " ابوالقاسم دشت آبادی" مسئول کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی هنری دیدار و دبیر اجرایی این مراسم ضمن سپاس از مسئولان و تمامی ادب دوستانی که در این مراسم حضور داشتند گفت: این دست کارهای فرهنگی باعث شناخت نوبسندگان و شاعران بومی است و تمام سعی و تلاش ما ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی ست.

گفتنی است کتاب تصویر من دومین اثر شاعر گرانقدر حمیدرضا علی حمزه است که توسط ناشر تخصصی شعر؛ فصل پنجم به چاپ رسیده است.آدرس کوتاه :