فرایند ثبت جهانی سرو ابرکوه آغاز شد

newsitem

معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: فرایند ثبت جهانی درخت دیرزیست ابرکوه در قالب زنجیره درختان دیرزیست کشور آغاز می شود.

خدمت به جامعه ی هدف بهزیستی امری مقدس است

newsitem

فرماندار ابرکوه در جلسه گرامیداشت هفته بهزیستی گفت: بهزیستی متولی خدمت رسانی به بخشی از جامعه است که چه به صورت طبیعی و مادرزادی و چه در اثر غفلت و بی توجهی فرد یا افراد مسئول آسیب‌های جدی جسمی، روحی...

مسئولین مشکل قنوات را بیشتر درک کنند

newsitem

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی گفت: مسئولین مشکل قنوات ابرکوه که مطرح شده و به نتیجه هم نرسیده است را باید بیشتر درک کنند و به آن اهمیت بدهند .

افراد فاقد هرگونه اوراق هویتی پس از تاییدیه جهت تحصیل معرفی شوند

newsitem

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار در جلسه امور اتباع خارجی شهرستان گفت: افراد فاقد هرگونه اوراق هویتی پس از تاییدیه اداره کل اتباع جهت تحصیل به آموزش و پرورش معرفی شوند .

جشنواره "فراغت بانوان با ورزش"

newsitem

به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت جشنواره فرهنگی ورزشی"فراغت بانوان با ورزش" با هدف گسترش فرهنگ کار گروهی در بین اعضای خانواده ها و ارتقای نشاط و تندرستی بانوان در سالن شهید کارگر برگزار شد . /گزارش...

امید است که با طرح های مختلف امسال ، ابرکوه پایتخت کتاب ایران شود

newsitem

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری در جلسه انجمن کتابخانه های شهرستان اظهار داشت: امید است که با طرح های مختلف امسال ، ابرکوه پایتخت کتاب ایران و یا حداقل جزء 5 شهر برتر باشد .

در استان یزد ۱۷۰۰ پروژه نیمه تمام وجود دارد

newsitem

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد در حاشیه بازدید از روند احداث باند دوم کنارگذر ابرکوه و راه آهن یزد، اقلید گفت: یکهزارو ۷۰۰پروژه عمرانی در بخش های مختلف استان یزد، نیمه تمام است.

مراسم گرامیداشت پدر ادبیات کودک و نوجوان ایران

newsitem

معاون سیاسی فرماندار به مناسبت روز در گذشت مهدی آذر یزدی و روز ادبیات کودکان و نوجوانان از کانون پرورش و فکری شماره 2 بازدید کردند .

مهمترین دست آورد دامپزشکی تضمین سلامت جامعه است

newsitem

فرماندار ابرکوه درتجلیل از شبکه دامپزشکی و کسب رتبه اول در زمینه بهداشت و مدیریت بیماری های دامی در استان گفت: بی شک عملکرد موفق این شبکه در بخش بهداشت و مبارزه با بیماری‌های دامی و مشترک مرهون...

هدف آموزش و پرورش ارایه خدمات بهتر باشد

newsitem

فرماندار ابرکوه در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان گفت:هدف آموزش و پرورش باید ارایه خدمات بهتر باشد و خدمات آموزشی با کیفیت ارایه کند و تلاش شود تا از کلاسهای چند پایه کاسته شود .

نمایش 1 - 10 از 11 نتیجه
آیتم در هر صفحه 10
از 2