شناسه : 62649898
از ابتداي آغاز به کار مرکز نيکوکاري شهداي احمدآباد اردکان؛


مدير کميته امداد امام خميني(ره) شهرستان اردکان گفت: از ابتداي آغاز به کار مرکز نيکوکاري محله شهداي احمدآباد شهرستان اردکان تعداد 1000 نيازمند اين محله از خدمات اين مرکز بهره مند شدند.

به گزارش روابط عمومي کميته امداد امام خميني(ره) استان يزد، "عليرضا خليلي" با بيان اين مطلب افزود: در راستاي استفاده از ظرفيت هاي خيرين و نيکوکاران در محلات، مراکز نيکوکاري با هدف ساماندهي شبکه هاي حمايتي و مردمي و رفع مشکلات مددجويان و نيازمندان با استفاده از امکانات و منابع محلي، مراکز نيکوکاري راه اندازي شد.

وي اظهار داشت: بالاترين کارکرد مراکز نيکوکاري ايجاد همبستگي هاي اجتماعي است.

خليلي اضافه کرد: استفاده از امکانات و منابع محلي، ترويج و تبليغ سنت هاي حسنه اسلامي و جذب کمک هاي مردمي، تسهيل در ارائه خدمات به خانواده هاي تحت حمايت و نيازمندان و همچنين ارتباط با خيرين و نيکوکاران به منظور جذب مساعدت هايشان و توزيع در همان محل از ديگر اهداف راه اندازي مراکز نيکوکاري محله است.

مدير کميته امداد امام خميني(ره) شهرستان اردکان با تأکيد بر اين موضوع که ايجاد مراکز نيکوکاري به منظور سهولت در رفع مشکلات نيازمندان مي‌باشد، بيان داشت: اين مراکز توسط هيئت امناي مساجد و ائمه جماعات و با مشارکت خيرين و نيکوکاران محلي اداره مي‌شود.

عليرضا خليلي در ادامه گفت: مرکز نيکوکاري شهداي احمدآباد از ارديبهشت 93 فعاليت خود را در زمينه کمک به نيازمندان آغاز کرده است.

خليلي اذعان داشت: در اين راستا و از ابتداي شروع به کار تاکنون بيش از 700 ميليون ريال در قالب کمک‌هاي نقدي و غير نقدي از طريق مرکز نيکوکاري شهداي احمدآباد به 1000 نفر از مددجويان و نيازمندان کمک شده است.

گفتني است احمدآباد از توابع شهرستان اردکان و در فاصله 5 کيلومتري از مرکز شهرستان قرار دارد.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.