شناسه : 157874065


مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در پی درگذشت حاج غلامرضا حاج اسماعیلی پدر شهیدان گران‌قدر « حسنعلی و محمدعلی حاج اسماعیلی» با صدور پیامی فقدان این عزیز سفرکرده را تسلیت گفت.

به گزارش «روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران» در پی درگذشت حاج غلامرضا حاج اسماعیلی پدر شهیدان سرافراز « حسنعلی و محمدعلی حاج اسماعیلی» احمد ابراهیمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد با صدور پیامی این ضایعه را تسلیت گفت.
مدیرکل بنیاد یزد در این پیام آورده است:
درگذشت اسوه صبر و مقاومت مرحوم حاج  غلامرضا حاج اسماعیلی پدر شهیدان سرافراز « حسنعلی و محمدعلی حاج اسماعیلی» از دلاوران دوران هشت سال دفاع مقدس، موجب تأثر و تألم شدید همه ارادتمندان به ساحت مقدس شهدا شد.
پدران شهدا که عزیزترین هستی خود را در دفاع از آرمان‌های والای انقلاب اسلامی فدا کردند، اسوه‌های واقعی ایثار و گذشت هستند، که در سایه ارادت خالصانه به خاندان عصمت و طهارت(ع) فرزندان شجاع، بصیر و انقلابی تربیت و در دفاع از ارزش‌ها، تقدیم اسلام و انقلاب اسلامی کردند.
این‌جانب به نمایندگی از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران این ضایعه مولمه را به خانواده محترم حاج اسماعیلی تسلیت می‌گویم و از درگاه خداوند سبحان برای ایشان رحمت واسعه و هم‌جواری با فرزندان شهیدش و برای عموم بازماندگان، از درگاه احدیت صبر و اجر مسئلت می‌کنم.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.