شناسه : 157660895


معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد گفت : فرهنگ سازی استفاده از کالاهای استاندارد ایرانی ،به ویژه محصولات ساخت یزد امری ضروری و برای یزدی ها در استان ،وظیفه عمومی است .

اکرم فداکار که در آستانه سال نو تحصیلی و به منظور حمایت از کالای استاندارد ایرانی به همراه مدیر کل استاندارد استان و هیات همراه از کارخانه پارس مداد یزد بازدید می کرد, افزود:خوشبختانه اداره کل استاندارد استان یزد طی سال های اخیر با توجه به امکانات و منابع محدودی که در اختیار داشته است،قدم های خوبی در خصوص توسعه و ترویج فرهنگ استاندارد برداشته است به گونه ایی که در بررسی میدانی صورت گرفته از طریق پرسش نامه در سال گذشته 81 درصد از شهروندان از با استاندارد آشنا بوده اند.

وی ادامه داد:در کنار اقدامات استاندارد یزد در خصوص استاندارد سازی ، برند یزد ومحصولات استاندارد و با کیفیت تولید کنندگان یزدی در توسعه و ترویج فرهنگ استاندارد نقش به سزایی را ایفا می نماید،که لازم است تولید کنندگان با کیفیت, انگیزه خود را برای تولید حفظ کنند.

این مقام مسئول ضمن قدردانی از تمامی تولید کنندگان واقعی که انگیزه حضور در استان, تولید استاندارد و اشتغال زایی را دارند گفت: رمزماندگاری آنها در صنعت ، توجه به شیوه های نوین اطلاع رسانی و بازار یابی است وضرورت دارد تا همه دست به دست هم دهیم تا جوانان مستعد استان جذب صنعت شوند .

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد در ادامه صحبت های خود تغییر درسبک حمایت های دولتی در سال رونق تولید را ضروری دانست و گفت: گام های خوبی هم در این زمینه برداشته شده است .

فداکار، آینده صنعت استان و کشور را با تحولات استارت آپی اخیر روشن ارزیابی کرد و از همه تولیدکنندگان خواست: زنجیره تولید خود را تکمیل و در تولید خود برای نوآوری سرمایه گذاری کنند .

مدیر کل استاندارد استان یزد نیز در این بازدید گفت:در استان یزد واحدهای تولیدی ممتازی داریم که کمتر شناخته شده اند ولی کیفیت محصولات تولیدی آنها از نمونه های شاهد خارجی به مراتب بهتر است .

مخمد حسین ماجدی اردکانی افزود: امروز ضرورت ایجاد نمایشگاه مجازی محصولات تولیدی استان یزد بیش از پیش به چشم می خورد .

شایان ذکر است:در پایان مدیر عامل کارخانه به بیان مشکلات تولید مرتبط با خود، از جمله ورود بی رویه لوازم التحریر خارجی پرداخت .

 

 
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.