شناسه : 157872450


مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد از برگزاری سوگواره عکس شاهدان حسینی خبر داد و گفت: علاقمندان باید نسبت به تهیه و ارسال عکس از اجتماع بزرگ عاشوراییان اقدام کنند.

مجید جوادیان زاده با اشاره به اینکه اجتماع بزرگ عاشوراییان امسال در روز هفتم محرم مصادف با ۱۶ شهریورماه برگزار می‌شود، اظهار داشت: سوگواره عکس شاهدان حسینی با محوریت این گردهمایی با شکوه برگزار خواهد شد.

وی عنوان کرد: علاقمندان به شرکت در این سوگواره می‌توانند در دو بخش اصلی با دوربین حرفه‌ای و بخش همگانی با عکاسی موبایلی در این سوگواره شرکت کنند.

جوادیان زاده تاکید کرد: تصاویر ارسالی حتماً باید در تاریخ و محل برگزاری اجتماع بزرگ عاشوراییان تهیه شده باشد و عکس‌های مربوط به سایر مراسم یا گردهمایی‌های سال‌های گذشته مورد داوری قرار نمی‌گیرد.

مدیرکل ارشاد استان یزد بیان کرد: مهلت ارسال آثار به این دبیرخانه تا ۲۸ شهریورماه جاری است و علاقمندان باید آثار خود را از طریق پست الکترونیکی به نشانی yazd.photp.njo@jmail.com ارسال کنند.

وی با اشاره به اینکه به سه اثر برگزیده در هر بخش جوایزی اهدا می‌شود، افزود: نمایشگاهی نیز همزمان با اربعین حسینی از آثار ارسال شده به دبیرخانه این سوگواره برپا خواهد شد.

جوادیان زاده یادآور شد: این سوگواره با همکاری اداره ارشاد استان یزد، انجمن عکاسان استان یزد و دبیرخانه بین المللی یزد حسینیه ایران برگزار می‌شود.

گفتنی است؛ اجتماع بزرگ عاشوراییان استان یزد روز شنبه ۱۶ شهریور از ساعت ۱۷ در حسینیه امیرچقماق آغاز می‌شود.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.