شناسه : 157669713


مدير دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه گفت:نمايشگاه مجازي "اچ- اِس-اي"( سايت با ما)،با ظرفیت معرفی بیش از دو هزار فرصت شغلی در 146 رشته دانشگاهی در یزد آغاز به کار کرد.

به گزارش وبدا-یزد-محمد تقي قانعيان با اشاره به ضرورت ایجاد زمینه مهارت‌افزایی بین فارغ التحصیلان دانشگاهی اظهار داشت:‌ تحقق این مهم مستلزم آشنایی دانشجویان و دانش‌آموزان با شیوه‌های کسب درآمد از دروس مختلف است.وی افزود:‌ به نظر می‌رسد اگر دانشجویان و دانش‌آموزان همزمان با زمان تحصیل با ابعاد مختلف درسی آشنا شوند نسبت به درک مفاهیم و کسب مهارت لازم برای آموزش بيشتر اقدام می‌کنند.

مدير دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه در ادامه با اشاره به راه‌اندازی سایت و نمایشگاه مجازي «باما» گفت:‌ این سایت در حقیقت تجمیع شده عبارت بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی است که سعی دارد دانشجویان و دانش آموزان را با مشاغل مختلف و کسب و کار مرتبط با دروس آموزشی آنها آشنا کند.قانعیان تصریح کرد:‌ سایت باما در حقیقت محلی برای تبدیل شدن فارغ التحصیلان دانشگاهی به کارشناسانی موثر و کارآمد در حوزه درسی و رشته‌های مرتبط است.

این مسئول آموزش شیوه کاریابی از دروس مختلف درسی را از جمله ویژگی‌های باما دانست و بیان کرد:‌ تاکنون بیش از دو هزار موسسه و شرکت مختلف در این سایت عضو شدند.وی معرفی تاکنون 146 رشته دانشگاهی از کاردانی تا مقطع دکتری را از دیگر ویژگی‌های نمایشگاه مجازی باما عنوان کرد و ادامه داد:‌ دبیرستانی‌ها، پشت کنکوری‌ها و دانشجویان جامعه هدف محتوای آموزشی سایت باما هستند.

این استاد تمام دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد با بیان این‌که دانشجویان و دانش‌آموزان با استفاده از سایت باما توانمند می‌شوند،‌گفت:‌ نمایشگاه مجازی اچ-اِس-اي (سایت باما) به آدرس اینترنتی http://bamahse.com/ فرصتی مناسب برای كسب درآمد با استفاده از اطلاعات عمومی و آموزشی است.قانعیان معرفی رایگان انجمن‌های علمی، دانشگاهی و سازمان‌های مردم نهاد فعال در حوزه‌های مختلف را از دیگر ویژگی‌های اجرایی باما دانست و بیان کرد:‌ تقویت و تأثیرگذاری سایت باما مستلزم حمایت بیش از پیش مسئولان استانی، اساتید دانشگاهی و صاحبان صنایع است.

مدیر و موسس سایت «باما» خاطرنشان کرد: این نمایشگاه مجازی برای تمام کارخانجات، هتل‌ها، بیمارستان‌ها و دانشجویان رشته‌های بهداشت، ایمنی و انرژی مناسب است.

وی در پایان با بیان این‌که اساتید دانشگاه و مدرسان آموزشگاه‌های مختلف باید آموزش‌های خود را با رویکرد توانمندسازی جامعه هدف طراحی و اجرایی کنند، تأکید کرد:‌ به نظر می‌رسد نمایشگاه مجازی باما، نقشه راهبردی مناسبی برای آموزش کسب درآمد پایدار از دروس تحصیلی در مقاطع مختلف دبیرستانی و دانشگاهی است.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.