شناسه : 157874127


مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران به همراه فرماندار یزد با خانواده شهیدان رضا زارع بنادکوکی و محمدرضا بورقی دیدار کردند.

به گزارش «ایثار یزد» مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران به همراه فرماندار یزد با خانواده شهیدان رضا زارع بنادکوکی و محمدرضا بورقی دیدار کردند.
مدیرکل بنیاد یزد در این دیدارها با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام تصریح کرد: خدمت به خانواده معظم شهدا وظیفه ماست و ما تلاش می‌کنیم در راستای تحقق این هدف، همه امکانات خود را به‌کارگیریم.
احمد ابراهیمی خاطرنشان کرد: خدمت به خانواده‌هایی که عزیزان خود را تقدیم انقلاب و کشور کردند از اهمیت خاصی برخوردار است و آداب خاصی را می‌طلبد.
وی افزود: در قبال امنیت و آسایشی که شهدای والامقام، جانبازان گران‌قدر و آزادگان سرافراز برای ما به ارمغان آورده‌اند رسیدگی به امور خانواده‌های آنان حداقل کاری است که ما می‌توانیم انجام دهیم.
فرماندار یزد نیز با ادای احترام به ساحت مقدس شهدا گفت: اقتدار امروز حاصل ایثار شهدا و پایمردی خانواده آنان است و ما وظیفه‌داریم نسبت به پاسداشت حرمت شهدا برنامه‌ریزی و تلاش کنیم تا دستاورد‌های هشت سال دفاع مقدس به نسل جوان منتقل شود.
سید محمد رستگاری اظهار کرد: شهدا با الگو گرفتن از نهضت خونین عاشورا با تأسی به مقتدای آزادگان جهان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) استکبار جهانی را خوار و زبون کردند.
شهید رضا زارع بنادکوکی در تاریخ 12 اسفندماه 1363 در شرق دجله به درجه رفیع شهادت نائل آمد و شهید محمدرضا بورقی در تاریخ 26 فروردین در بانه به شهادت رسید.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.