شناسه : 157132018


مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: تمام فعالیت‌های سازمان تبلیغات اسلامی در راستای دفاع از ارزش‌های اسلام ، انقلاب و منویات مقام معظم رهبری است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد، حجت الاسلام سید محمد شریف حسینی کوهستانی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان در نشست روسای ادارات شهرستان‌های این اداره کل با تبریک فرا رسیدن دهه کرامت بر لزوم بزرگداشت هرچه باشکوه‌تر برنامه‌های این دهه تاکید کرد و گفت: تشکل‌های دینی باید از فرصت دهه کرامت در جهت انتقال آموزه‌های رضوی به سطح جامعه بهره ببرند.

وی با اشاره به میزبانی استان از هفدهمین اجلاس بین المللی پیرغلامان اظهار داشت: جهت برگزاری باشکوه این اجلاس تاکنون جلسات متعددی در استان برگزار و کمیته‌های لازم تشکیل شده است.

حسینی کوهستانی تصریح کرد: با برنامه ریزی‌های صورت گرفته اداره کل تبلیغات اسلامی استان به عنوان کمیته تشکل‌های این اجلاس انجام وظیفه خواهد کرد.

وی با اشاره به زبانزد بودن عزاداری مردم استان یزد از نظر سبک و محتوا در کشور گفت: به همین دلیل خروجی این اجلاسیه در استان یزد باید با سایر استان‌ها متمایز باشد.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد افزود: خروجی متناسب با شان عزاداری مردم استان یزد در هفدهمین اجلاس سراسری پیرغلامان نیازمند برنامه ریزی فرهنگی منظم و حساب شده است.

وی با اشاره به در پیش بودن ماه محرم و رونق هیات مذهبی گفت: باید از اکنون برنامه ریزی لازم در خصوص برگزاری هرچه باشکوه‌تر این ایام بدون کمترین آسیب محتوایی صورت گیرد.

حسینی کوهستانی اضافه کرد: در این راستا باید جلسات هم اندیشی با حضور روسای هیات مذهبی، شاعران و مداحان در سطح استان برگزار شود.

وی با اشاره به برخی انتقادها نسبت به فعالیت‌های اداره کل تبلیغات اسلامی استان گفت: در این موضوع دوحالت وجود دارد نخست آنکه عده‌ای از فعالیت‌های این سازمان بی خبر هستند که باید در این حوزه اطلاع رسانی بیشتری صورت گیرد و دوم آنکه کاستی‌هایی وجود دارد که در اینصورت باید با استفاده از ظرفیت‌های نخبگان و دلسوزان در برنامه‌ها تجدید نظر شود.

حسینی کوهستانی با بیان اینکه تمام فعالیت‌های سازمان تبلیغات اسلامی در راستای دفاع از ارزش‌های اسلام ، انقلاب و منویات مقام معظم رهبری است افزود: حال در این مسیر عده‌ای که جهت حرکتشان متفاوت است بعضاً از فعالیت‌ها و کارکردهای سازمان ایراد می‌گیرند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان در پایان گفت: این اداره کل در دستیابی به اهداف تبیین شده از سوی مقام معظم رهبری با هیچ گروه و جریانی تعارف ندارد.

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.