شناسه : 157119288


قائم مقام مدیرعامل در برق نواحی یزد برق رسانی به پروژه شهرک جوانان دهستان بهادران با مشارکت شورای اسلامی این روستا در شهرستان مهریز خبر داد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس صادق نعمتی زاده در حاشیه امضا تفاهم نامه برق رسانی به شهرک جوانان دهستان بهادران که مدیر کنترل پروژه و رییس طرح و نظارت مهریز نیز حضور داشت ، گفت : در فاز نخست این پروزه روستایی 300 متر شبکه فشار متوسط ، یک دستگاه ترانسفورماتور به ظرفیت 100 کیلوولت آمپر و 400 متر شبکه فشار ضعیف پیش بینی شده است.

وی با اشاره به اینکه در فاز نخست 20 خانوار و پس از اجرای کامل پروژه در مجموع 260 خانوار روستایی از نعمت برق برخوردار می شوند ، افزود :فاز نخست با اعتبار برآوردی یک میلیارد و 950 میلیون ریال مشارکتی اجرا می شود و اجرای فازهای بعدی این پروژه منوط به ساخت و ساز اهالی شهرک جوانان است.

وی به بازگشت معکوس روستاییان به واسطه وجود برق و نقش آن در رونق اقتصادی شهرستان ها اشاره ای داشت و خاطرنشان کرد : برق رسانی به روستاها و مسکن مهر روستایی از اولویت هایی است که در حوزه برق نواحی پیگیری خواهد شد.

قائم مقام مدیرعامل در برق نواحی یزد، یادآور شد : به برکت انقلاب اسلامی افزون بر 55 هزار روستا در کشور از نعمت برق برخوردارند و این عامل باعث شده تا مهاجرت روستاییان از شهرها را شاهد باشیم.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.