شناسه : 62495824


استاندار یزد در هفتمین نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان که با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شد گفت: در دولت تدبیر و امید اعتبارات سرمایه ای و هزینه ای استان یزد 50 درصد افزایش داشته است .   به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان یزد،میرمحمدی استاندار یزد ضمن خیر مقدم و تبریک روز دانشجو گفت: خوشبختانه در کشور ما موضوع محیط زیست جایگاه خود را پیدا کرده است و اعلام سیاست های کلی محیط زیست کشور توسط مقام معظم رهبری می تواند پشتوانه محکم و نقشه راه اصلی برای محیط زیست کشور باشد. وی عنوان نمود: ایجاد نظام یکپارچه محیط زیست یادآوری به موقع و دقت نظر ارزشمندی بود که انشاالله شکل بگیرد و جرم انگاری تخریب محیط زیست که توسط مقام معظم رهبری مطرح گردید پشتوانه خوبی برای محیط زیست کشور می باشد. استاندار یزد در خصوص اقدامات زیست محیطی دولت تدبیر و امید در یزد عنوان نمود : مسئولین استان در گسترش فضای سبز تلاشهای قابل توجه ای داشته اند و طرح منارید و ارائه آن در شورای برنامه ریزی از افتخارات استان است . میرمحمدی زاده افزود: اجرای ترسیب کربن و ساماندهی کوره ها ی آجر پزی ، افزایش اعتبارات سرمایه ای و هزینه ای استان 50 درصد افزایش داشته است و همچنین همکاری بین بخشی استانداری و محیط زیست و منابع طبیعی در بازدید  از صنایع از دیگر اقدامات زیست محیطی استان است . در ادامه استاندار درخواست و پیشنهاداتی را در خصوص  تهیه طرح مطالعاتی  گیاهان و حیوانات در حال انقراض ، قرق اختصاصی ، تدوین استانداردهای زیست محیطی در تمام اقدامات صنعتی و کشاورزی افزایش تجهیزات اندازه گیری آلاینده ها ی هوا در استان و جاده گزوئیه و تعریف حریم برای مسیر و مشارکت جوامع محلی در ارتباط با حفظ محیط زیست مطرح نمود.

استاندار یزد در هفتمین نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان که با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شد گفت: در دولت تدبیر و امید اعتبارات سرمایه ای و هزینه ای استان یزد 50 درصد افزایش داشته است.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان یزد،میرمحمدی استاندار یزد ضمن خیر مقدم و تبریک روز دانشجو گفت: خوشبختانه در کشور ما موضوع محیط زیست جایگاه خود را پیدا کرده است و اعلام سیاست های کلی محیط زیست کشور توسط مقام معظم رهبری می تواند پشتوانه محکم و نقشه راه اصلی برای محیط زیست کشور باشد.

وی عنوان نمود: ایجاد نظام یکپارچه محیط زیست یادآوری به موقع و دقت نظر ارزشمندی بود که انشاالله شکل بگیرد و جرم انگاری تخریب محیط زیست که توسط مقام معظم رهبری مطرح گردید پشتوانه خوبی برای محیط زیست کشور می باشد.

استاندار یزد در خصوص اقدامات زیست محیطی دولت تدبیر و امید در یزد عنوان نمود : مسئولین استان در گسترش فضای سبز تلاشهای قابل توجه ای داشته اند و طرح منارید و ارائه آن در شورای برنامه ریزی از افتخارات استان است.

میرمحمدی زاده افزود: اجرای ترسیب کربن و ساماندهی کوره ها ی آجر پزی ، افزایش اعتبارات سرمایه ای و هزینه ای استان 50 درصد افزایش داشته است و همچنین همکاری بین بخشی استانداری و محیط زیست و منابع طبیعی در بازدید  از صنایع از دیگر اقدامات زیست محیطی استان است .

در ادامه استاندار درخواست و پیشنهاداتی را در خصوص  تهیه طرح مطالعاتی  گیاهان و حیوانات در حال انقراض ، قرق اختصاصی ، تدوین استانداردهای زیست محیطی در تمام اقدامات صنعتی و کشاورزی افزایش تجهیزات اندازه گیری آلاینده ها ی هوا در استان و جاده گزوئیه و تعریف حریم برای مسیر و مشارکت جوامع محلی در ارتباط با حفظ محیط زیست مطرح نمود.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.